Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ki honnan rendel arcápolási...

Ki honnan rendel arcápolási termékeket külföldi webshopból?

Figyelt kérdés
Aminek lehetőleg a szállítási díja olcsó, megbízható.

2021. febr. 3. 20:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem merek külföldről rendelni, főleg nem arcápolási terméket, kitudja mit raknak bele.
2021. febr. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Vannak azért normális oldalak, olyanokra gondoltam, nem ilyen nevenincs oldalra vagy wish/amazonra.
2021. febr. 7. 14:05
 3/3 anonim ***** válasza:

www.cultbeauty.co.uk

www.lookfantastic.com

www.beautybay.com

deciem.com

koreai/ ázsia

www.yesstyle.com

jolse.com

iherb.com amerikai, mindenféle cucc van rajta nem csak kozmetikum

Hirtelen ezek jutottak eszembe. A deciem (ezen csak black fridaykor szokott kedvezmény lenni) kivételével mindegyiken szokott valamilyen akció lenni, bizonyos értékhatártól ingyenes a szállítás, viszont az eu-n kívülről jövő rendeléseknél oda kell figyelni erre mert csúnyán meg tudnak vámoltatni.. Az angolok most még úgy néz ki, hogy nem vámolnak meg, olyat is olvastam ezzel kapcsolatban, hogy egyes webshopok átvállalják a vámot.

2021. márc. 3. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!