Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy száríthatták meg a rövid...

Hogy száríthatták meg a rövid göndör hajam a BioHairben úgy, hogy egyenes lett?

Figyelt kérdés

Sima mosás, vágás, szárítás volt, de a végeredmény elképesztően jó lett, a sprőd göndör/hullámos rövid hajam puha lett és egyenes (nem kértem, hogy az legyen), de mivel nem tudtam, hogy ilyen jó lesz, abszolút nem is figyeltem rá, miket csinál vele a csaj... Hajvasalót nem használt, az teljesen biztos, szerintem a szárításnál csinálhatott valamit, amitől ilyen egyenes lett... Szárítás után már nem tett rá semmit, mert direkt azt kértem, hogy ne tegyen (mert sapkát akartam felvenni utána).

Természetesen miután itthon megmostam, ugyanolyan sz*r lett, mint előtte volt.

Egyébként "fiús" rövid hajam van, olyan 2-8 cm-esek a szálak.

Van ötletetek, hogy mit csinálhatott a hajammal, hogyan szárította meg?



2021. febr. 6. 08:13
 1/5 A kérdező kommentje:

[link]


Olyan lett kb, mint annak a farmeros gyereknek, tehát nem volt rajta semmilyen hajlakk vagy ilyesmi (felnőtt nőről nem is találtam olyan képet)

2021. febr. 6. 09:11
 2/5 anonim ***** válasza:
Menj vissza, és kérdezd meg.
2021. febr. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha ilyen egyszerű lenne, nem itt kérdezgetném. Fent Pesten csináltattam, amíg egy ismerősömnél voltam, de én vidéki vagyok (180 km Pesttől).
2021. febr. 6. 11:09
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg kefével húzták ki egyenesre. Bármelyik fodrász megcsinálja. Youtubeon is vannak videót. Blow dry szavakkal keress rá.
2021. febr. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:) Én ha magamnak szeretném megcsinálni, akkor ilyen hosszúságú hajhoz milyen körkefét kell vennem?
2021. febr. 6. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!