Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elég ritka a hajam, hogyan...

Elég ritka a hajam, hogyan tudnám dúsítani?

Figyelt kérdés
2010. aug. 16. 18:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy egyedül, engem is érdekelne :)

(Amúgy hajerősítő sampont használok, hajtőemelő hajhabot, és lehajtom a fejem amikor megszárítom. Dúsabbnak tűnik úgy a hajam.)

2010. aug. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Nos... a diffúzoros hajszárító nem rossz... egyébként ez genetika. Tehát ha sosem volt sok hajad, és nem azért van kevés, mert kihullott...akkor kovaföld kapszula... 2150Ft egy 60 dbos kiszerelés...hatásos! Ha ilyesmi nem érdekel, akkor hajbeültetés:D Csak sokkal drágább... éshát az nem az igazi hajad! Amúgy nekem mindig túl sok hajam volt, de a betegésem miatt majdnem az összes kihullott, és azután használtam ezt a kovaföld kapszulát...segített! Most is túl sok hajam lett:D
2010. aug. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!