Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csajok,ezzel mit kezdhetnék?

Csajok,ezzel mit kezdhetnék?

Figyelt kérdés

Mikor kiegyenesítem a hajam egy ideig kb fél óráig egyenes marad,de mikor kimegyek az utcára ez teljesen eltűnik (évszaktól,időjárástól függetlenül) és egy oroszlánsörényre hajaz ilyenkor,nagyon nagyon csúnya.

Egyenesítés közben használok hajhabot,argánolajat,hővédőt is.Gondoltam arra,hogy lehet a hajvasalóm a ludas mert 2013-ban vettem és azóta is ezt használom vagy a hajlakk esetleg?

Kis tincseket egyenesítek direkt nem nagyokat.

Akinek ilyen problémája van vagy volt vagy nincs de tudna segíteni az légyszii tegye meg mert elegem van a hajamból :D

Köszi a válaszokat! :)



2021. febr. 10. 20:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyanez volt a problémám tinikoromban, egy régi hajvasalóm volt. Kivasaltam reggel a hajamat és mire beértem a suliba már torzonborz voltam. :D 20 évesen vettem egy drágább hajvasalót, és láss csodát, három napig egyenes marad a hajam... :D
2021. febr. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Akkor csak a hajvasaló a ludas jól gondoltam :D

Beruházok akkor egy újra,remélem ez megoldja majd a problémát mert nagyon idegesítő ez.

Rowenta hajvasaló jó minőségű?Mert ez tetszik nagyon csak nem tudom mennyire lenne tőle tartós az egyenesítés.

2021. febr. 10. 20:33
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem ugyan ez van, csak göndörítéssel:D begöndörítem, fél óra múlva már egyenes:( 1kg hajlakk sem segít.

De akkor lehet én is beruházok egy drágább göndörítőre.

2021. febr. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!