Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen gyantát ajánlotok első...

Milyen gyantát ajánlotok első használatra, érzékeny bőrre?

Figyelt kérdés
Eddig csak az epilátort és a borotvát próbáltam, de egyik sem vált be igazán és most szeretnék adni egy esélyt a gyantának is. Mindenhová használnám, tehát lábra, karra, hónaljra, bikinivonalra. Melyik márkát, fajtát ajánlanátok?
2021. febr. 12. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Tapasztalatok azt mondjak hogy a hideg gyanta nem annyira fájdalmas mint a meleg. Természetesen ez nem mindenkire igaz szóval csak egy ajánlás a részemről neked ':)
2021. febr. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Xepil cukorgyanta
2021. febr. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
x epil cukorgyanta, de ha nem vagy jártas a gyantázásban először papírral ajánlom leszedni a cuccot.
2021. febr. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a meleg gyanták jöttek be. Lábra és karra a görgős aloe verás kb 300 ft a kínaikban és a fodrászkellékesben, ehhez kell papír, amivel leszeded. Hónaljra és arcra pedig ilyen drazsé gyantát használok. A hideg gyanta nekem jobban fáj és kevésbé szedi le a szőrt és drágábbra is jön ki. Egy ilyen görgős gyanta 2-3 használatra szokott elég lenni a teljes lábra és karra.
2021. ápr. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!