Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanás utáni piros foltokat...

Pattanás utáni piros foltokat hogyan tudnám eltüntetni milyen termékekel? Elég látvanyos hófehér börömön pattanás utáni makacs foltok/ apróbb hegek?

Figyelt kérdés

#pattanás #Pattanásnyoma
2021. febr. 13. 01:33
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Én a The Ordinary 30% AHA 2%BHA hámlasztót rakom rá a foltokra, 10 perc után lemosom. Nekem látványos a változás.
2021. febr. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Amennyiben ennyire érzékeny a bőröd inkább kozmetikus nyomkodja ki.
2021. febr. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Zoldkrem ellensulyozza a piroasagot
2021. márc. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem Garnier HautklarAktiv segített nem a 3in1 hanem a sima mitteser & pattanás elleni. Szerintem nagyon jó két naponta használom (a havim alatt naponta mert ott nagyon sok a pattanás :D) és elég gyorsan rendbe rakta a bőröm valamint naponta egyszer használom a TheOrdinary hilaoronic acid + B5 szérumját.

Nekem is hófehér a bőröm és nekem segített a 2 termék elég gyorsan.

Remélem segítettem :) ha van bármi még csak írj :)

2021. márc. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lepontoztátok a válaszom, de ha sajnos ilyen érzékeny a bőre és gyulladtak a pattanásai, akkor érdemes lenne elmenni havonta egyszer egy kozmetikushoz.

1. Miért? Mert alaposabb.

2. A bőrhöz passzoló krémet használja.

3. Kinyomkodja az összes pattanásod.

4. Tanácsot kapsz az otthoni krémeket illetően, és nem baszol ki 5000 ezret is akár, miközben a kezelés 4 ezer

2021. márc. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!