Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Dauerolt hajat fodrász ki tud...

Dauerolt hajat fodrász ki tud egyenesíteni?

Figyelt kérdés
Ha igen, hogyan?
2021. febr. 13. 19:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Dauervízzel kihúzza és fixálja.
2021. febr. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem fogja károsítani a hajamat?


Mert most úgy áll mint egy szalmakazal..

2021. febr. 13. 20:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem spirál dauert húztak ki fenékig érő hajból, és semmi baja nem lett. (igaz, előtte sem volt baja)
2021. febr. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi:)


Nekem rövid hajam van (fíu vagyok) kiprobaltam a dauert elejen tetszett de mar igy hogy nol csak a baj van vele...


Es ha csak a gondor tincseket vagjak le az nem jo?

2021. febr. 13. 20:40
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha neked tetszene, miért ne vágathatnád ki belőle. Majd megnő. 🙃
2021. febr. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én a hillámot nem akarom már és olyan lassan tűnik el és már egyre nagyobb a hajam.. :( egyenest akarok, de akkor amit irtal legeloszor fodrasz megcsinalja remelem:) kb mennyibe kerulhet?
2021. febr. 13. 20:50
 7/7 anonim ***** válasza:
Fodrásza válogatja - Dauer ára alá lőném be az árát, mert sokkal kevesebb vele a munka, mint a dauerral. Meg kell kérdezni...
2021. febr. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!