Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bielenda termékekről mi a...

Bielenda termékekről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Árban nagyon jó, és a hatóanyagok is tetszenek. Kipróbálnám, de azért érdekelne mások véleménye :)

2021. febr. 15. 13:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Hol tudod beszerezni? Csak mert én is szeretnék venni , de tudtommal rendelni lehet és azt is csak kozmetikus papírral rendelkezők tudnak .
2021. febr. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

[link]


Itt láttam egy csomót. Te próbáltad már esetleg?

2021. febr. 15. 15:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Megnéztem az oldalt szerintem itt csak az otthon használható termékeket lehet rendelni . A kozmetikában ahol tanulok ott használják ennek a terméknek az arc maszkjait ,szerintem jók
2021. febr. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, professzionálisakat csak kozmetikusnál lehet. Amúgy nézegettem az összetevőket, és azért vannak köztük elég csúnyák, pl. formaldehidkibocsátó tartósítószer, a sok illatanyag, stb.

Bár én nem tudom hogy tényleg károsak-e ezek.

2021. febr. 15. 16:02

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!