Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Roncsolódott hajra megoldás?

Roncsolódott hajra megoldás?

Figyelt kérdés

Képzeljétek el, 6 napja voltam fodrásznál, csodálatos lett az eredmény, le lett vágva váll fölé érő bobra. Egészséges, szép haj, olyan boldog voltam.

Erre tegnap reggel úgy.kelek fel, h látom a tükörben, h egy tinc ripityára van törve, mintha kreppelve és leégetve lenne egyszerre. :O :'( mi a fene történt vele éjjel?:'( jartatok már így?

Valami nagyon jó hajápoló termékcsaládot tudnátok ajánlani? Most akartam elkezdeni növeszteni, most nem vagatom le újra, ráadásul az vagy 2 centit jelentene emiatt a megtörés miatt, akkor már túl rövid lenne a hajam, most is váll fölé ér.

Hogyan lehet rendbe hozni?:'(


2021. febr. 17. 06:00
 1/2 anonim ***** válasza:
59%
Igazán nem elképzelhetö, hogy egy hajvágás után ennyire tönkremegy a hajad, hacsak nem csináltak vele még valamit (dauer, tartós hajegyenesítés, szökítés vagy hasonló), de ha ennyire tönkrement, akkor vagy levágatod a törött részt vagy megvárod, amíg lenö.
2021. febr. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne szaritsd, ne vasald, gondoritsd stb. Szedj vitaminokat, igyál sok vizet, óvatosan jó minőségű fesut használj, ha fesulod mert én csak hajmosas előtt szoktam😅🤷‍♀️ használj néha ricinusolajat, arganolaj, olivaolaj, kókuszolaj stb ezeket öntsd egybe, masszírozd a fejborodbe meg a hajadba és hagyd rajta órákig majd mosd meg alaposan 2x samponnal (én amúgy csak 1x mosom kivéve ha már 4 vagy + napos, szarazsampon van rajta ami nagyon ritka amugy, stb) en csak a fejboromnel használok sampont hogy ne szárítsa a hajam, és a balzsamot, pakolást a fejbőrön kívül mindenhol, hogy ne zsirosodjon nagyon ja és olyan termékeket válassz ami a te hajadhoz illik ehhez kerheted fodrász segítségét is ha te nem tudod esetleg úgy megitelni vagy vmi. Ha nedves akkor ápoló szerumot rakok a végére, majd ha teljesen megszarad akkor másnap hajolajat a lorealtol. Egyébként én a dream long termekcsaladot használom nekem bevált akciósan veszem őket úgy megeri az árát teljesen szerintem. Nyilván biztos van csomó sokkal jobb, de nekem nem éri meg konkrét vagyonokat költeni a márkákra. Ja és ha teheted ne használj hajlakkot, habot, stb formázót. Ha jól van levagva, nagyon ápolt és egészséges stb akkor ezek nélkül is nagyon szép tud lenni. Egyébként bő 14 hónapja voltam fodrásznál és azóta esküszöm 1X SEM SOHA azóta nem találtam 1 törött hajszálat sem abszolút! Pedig hajlamos rá, kicsit ilyen oroszlános elég hullamos száraz de zsirosodo fénytelen stb alapból a hajam de ez már nem látszik abszolút rajta. Ja és a kollagén is segít elvileg lehet itslban és tablettaban is kapni rendelni, venni nagyon sok van már. Hialuronsav stb minden van már..😅 Etkezz egészségesen és kerüld a nagyon szar ételeket.
2021. febr. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!