Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » PAULA'S CHOICE Skin Perfectin...

PAULA'S CHOICE Skin Perfecting 2% BHA Liquid Exfoliant GEEK & GORGEOUS Cheer Up 6% Mandelic + BHA Liquid Vélemény róluk?

Figyelt kérdés

Szeretnék érdeklődni, hogy akik használják valamelyik terméket, azoknak mennyire válik be? Milyen tapasztalataik vannak? Megéri megvenni őket?


[link]


[link]



2021. febr. 17. 22:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Milyen a bőrtípusod és mire szeretnéd őket használni? Ha az a kérdés, hogy a kettő közül melyik hatékonyabb mitesszerekre, akkor egyértelműen a PC BHA, a cheer up minimális BHA-t tartalmaz.

Én egyébként úgy vagyok vele, és hangsúlyozom, ez személyes vélemény, hogy a cheer upnak és úgy általában a kombinált AHA/BHA hámlasztóknak nem sok értelme van, sokkal hatékonyabb külön egy AHA és egy BHA.

Nyilván itt az is közrejátszik, hogy én személy szerint nem mandulasavat választanék AHA savnak, mert az én bőrömnek az túl gyengéd. Ettől függetlenül krémmánián is olvashatod, hogy sokaknak beválik, ez annyira egyéni, hogy nem fogjuk tudni itt megmondani, hogy neked hatásos lesz-e.

2021. febr. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mindkettőről jók az általános vélemények, de mivel nem egyforma az emberek bőre, így simán lehet, hogy neked nem fog hatni akkor se, ha a többség áradozik róla. Neked kell letesztelni, hogy számodra mi válik be.

Ha saját vélemény érdekel, nekem a PC használt, jó volt és ha az ára belefér, akkor érdemes kipróbálni, mert jó termék. A G&G nekem semmit se csinált és mivel nagyon száratotta a bőröm, így használni se szerettem, alig vártam, hogy végre elfogyjon. Ennek ellenére nem mondom, hogy rossz, csak nem nekem való.

[link]

[link]

Itt olvashatsz jó sok véleményt :)

2021. febr. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!