Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyi idő múlva várhatok...

Mennyi idő múlva várhatok eredményt az IPL szőrtelenítőtől?

Figyelt kérdés
Már 2 hónapja használom, és konkrétan semmi eredmény. És még van egy dolog, amit nem értek: Sellfluence epilátort használok, aminek a használati utasításában azt írja, hogy ugye az elején hetente (1x, 2x vagy 3x) kell használni, de egy ilyen alkalommal 3x (egymás után, az egész testet). De ezt sehol máshol nem olvastam az interneten, sőt, van ahol azt írja, hogy egyszerűen értelmetlen hetente többször használni, és az csak pazarlás. Most nem értem, hogy emiatt hatástalan a kezelés, vagy csak még nem jött el az ideje.

2021. febr. 19. 08:00
 1/5 anonim ***** válasza:
95%

Nem káros 2 hétnél gyakrabban használni, de felesleges, mert sosem aktív egyszerre az összes szőrszál és amelyik éppen "pihen" arra nem hat.


A te esetedben viszont inkább az lehet gond, hogy túlságosan világos a szőrszálad színe, ráadásul ez a gép a gyengék közé tartozik. Összességében emiatt nincs érezhető hatása.


Egyébként leborotválod rendesen a szőrt a gép használat előtt? Szoláriumozol?

2021. febr. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Leborotválom mindig szinte közvetlenül az IPL előtt. A kicsi vége a szőrszálnak megmarad (épp hogy látszik), de az nem hinném, hogy baj (semmiképp sem hosszabb mint 2 mm). Nem szoláriumozok, elég világos a bőröm, a szőr pedig inkább sötét szőke. De kb. hány hét után kéne valami változás legyen átlagosan (tudom, hogy ez változó)?
2021. febr. 19. 11:14
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Semmikor. Az otthoni gépek többsége hatástalan, ráadásul a sötét szőke szőrrel sem fog tudni mit kezdeni.

Nekem erősebb gépem volt a tiédnél, ráadásul sötét a szőröm, mégsem használt. Elmentem kozmetikushoz, ahol nagy teljesítményű gépek vannak, 3 kezelés után nincs szőröm gyakorlatilag.

2021. febr. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azzal lesz a baj, nem elég sötét a szőr. Az enyém szinte fekete volt, erős mint a kefe, annál jól működött.

A kozmetikai nagy gépek teljesen más kategóriát képviselnek, de nem is kellene az 50-100 ezer forintos gépeket 1-2 milliósokkal összehasonlítani.

2021. febr. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is elég sötét a szorom, én a SilkyLife gépet vettem meg 29.990.-Ft volt. Nekem 4 hét után már elég látványos az eredmény. 12hét egy teljes kezelés, szóval meg van pár héten hatra, de már most elég komoly változás van. Én csak ajánlani tudom. 8fokozat van rajta és 600.000 villanás.
2021. márc. 4. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!