Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik revox hámlasztót...

Melyik revox hámlasztót ajánlanátok szalicilsav mellé pattanásos, börhibás, miteszeres bőrre?

Figyelt kérdés
Mondjuk niaciamid? Egy napokon használjam, milyen sorrendben?
2021. febr. 20. 17:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%

Niaval nem kéne keverni. Aha sav kéne (glikol, mandula, vagy tejsav de nem kell az összes 1et válasz), de a revox-nál amit láttam, az kezdőknek nagyon magas koncentrátum, és érdemes alacsonyabbal kezdeni, és szépen felépíteni. Az the odinarynek, és az inkey listnek vannak ilyen szérumjai, és csak picivel drágábbak mint a revox. To-t tudsz a skinsmart-rol rendelni, vagy bp-en a tinamuban is lehet elvileg kapni, inkey-t a cult beautyl rendelhetsz.

Kezdőknek nem ajánlott keverni, heti 1 nap bha-szalicil sav, és egy másik nap aha-sav. Arcmosás után toner előtt érdemes használni a hámlasztókat, de ha száraz a bőröd akkor lehet toner után az első lépésben használni. (legalábbis nekem így is működik) utána viszont nem lehet akár milyen szérumot kenni, vannak sav érzékeny hatóanyagok, illetve meg kell nézni, hogy a gyártó is mit ajánl mivel lehet párosítani. Skinsmart youtube csatornáján van hatóanyag kombinálás, külön vidi az aha,bha,pha savakról.

2021. febr. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A papíron niaciamiddal is kombinálja. Vagy peptiddel talán. Mondjuk a papíron napi 2x-i használat van és 3 termék egyszerre...
2021. febr. 20. 19:32
 3/11 anonim ***** válasza:
Valóban írja, reggelre írj peptide+nia kombót, estére a szalicilsav-nia-hialuront triót. De ez függ a te bőrödtől is ennyire érzékeny, milyen típusú, mióta rutinozol. Rutint lassan építünk fel, hogy szokja a bőr, és hogy kiderüljön érzékeny-e vmire, esetleg kicsap. Ha szeretnéd a niát kipróbálni a szalicilsavval akkor az arc/nyakad környékén egy kis területén próbáld ki először, és ha ne észlelsz irritációt akkor mehet együtt. De ha szeretnél más szérumot bevezetni pl aha-t akkor legalább két hét különbséggel vezesd be..
2021. febr. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%

Utolsó mondatott kijavítanám, mert elírtam.

De ha szeretnél más szérumot, vagy hámlasztót bevezetni pl aha-t akkor legalább két hét különbséggel vezesd be..

2021. febr. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Értem, köszi! És meddig szabad hámlasztani? Úgy tudom hogy csak télen, na de pár nap és hivatalosan tavasz lesz.. vagy azért április-májusig elmegy?
2021. febr. 20. 20:43
 6/11 anonim ***** válasza:
Erről már nem igazán tudok nyilatkozni, mert olvastam aki gyakorlott az nyáron is csinálja, kezdőknek őszt/telet ajánlják. Szerintem március/áprilisban még simán lehet, vagy legalábbis én tervezem.. Fényvédőt mindenképpen használj már most is!
2021. febr. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Okés, köszi!!
2021. febr. 20. 21:33
 8/11 anonim ***** válasza:
Nincs mit!:)
2021. febr. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
18%
Mit fogtok a fejetekre kenni 50 évesen?
2021. febr. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nyáron is végig hámlasztok a 30%-os AHÁ-val, igaz, nem nagyon hagyom el a lakást, utálom a nyarat. De egész évben 50+-os fényvédőt használok.
2021. febr. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!