Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Használ valaki hajgöndörítő...

Lilllla28 kérdése:

Használ valaki hajgöndörítő krémet?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Hullámos, hosszú hajam van, de van benne pár egyenes tincs, és szeretnék göndörebb hajat. Sok mindent próbáltam, de a sütés rövid ideig marad benne, dauert nem vállalják el a hossza miatt. Azt ajánlották, hogy vannak krémek vagy hajápolók, amik kihozzák a haj természetes göndörségét. És van valaki aki esetleg használt ilyet és ha igen tudna valamit ajánlani nekem?😊

Előre is köszönöm!



2021. febr. 21. 21:37
 1/4 pepi028 ***** válasza:

Got2b Schwarzkopf!

Nekik vannak nagyon jó göndör formázó cuccaik,hajhabtol kezdve ilyen cremek, rá vannak írva.

Én ajánlani tudom, tű egyenes hajam van.. És amikor már nagyon koszos és kezelhetetlen teszek rá mikor mi van itthon, és tarcsasan beszaritom.

Kicsit zámbó jimmy beutesem lesz.

Lényeg, hogy göndör.

2021. febr. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!❤️
2021. febr. 21. 23:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Cantu curl activator nekem bevált, de csak egy borsónyit használj! Érdemes lenne valami fixálót használnod, higy tovább benne maradjanak a hullámok. Például hajhab vagy zselé. Curly girl methodnak olvass utána, hullámos hajnak is jót tesz.
2021. febr. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem hátul hullámos elől gőndör én hajabot használok az mindig segít a hajamon hogy olyan maradjon.
2021. júl. 13. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!