Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Colour b4 festekleszedo ?

Colour b4 festekleszedo ?

Figyelt kérdés

Otthon festettem mindig a hajam szokere viszont mostmar inkabb az eredetit szeretnem visszakapni

Ami vilagosbarna

Tobbszor probaltam lenoni hagyni de mivel majdnem fenekig ero egezseges hajam van igy kiengedve mindig csunyan nezett ki de levagni nem szerettem volna

Annyi lenne a kerdesem hogy nekem valamennyire leszedne a szoke festeket ha nem is az eredeti szinre

?

Valaszokat elore is koszonom


2021. febr. 24. 14:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy a szőkét leszedné-e, nekem a feketéből rókavöröset csinált. Nem lenne egyszerűbb befesteni valami hasonló barnára, mint az eredeti hajszíned, és úgy lenöveszteni?
2021. febr. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez sokmindentől függ, pl szőkítetted e vagy csak szőke festékkel festetted.
2021. febr. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az csak a vöröses és a sötét színeket szedi le, a szőkén sajnos nem segít, mivel a hidrogén-peroxid, - amit az összes szőke hajfesték tartalmaz - kiszedi a pigmenteket a hajból.

Fodrásszal festesd vissza barnára, és utána hagyd lenőni. Az a biztos.

2021. febr. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!