Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A barátom meg kért hogy...

A barátom meg kért hogy csináltasak ilyen hajat! szerintetek?

Figyelt kérdés

Most körülbelül derékig ér a hajam.

A párom azt kérte ilyen legyen.

[link]

Tarkonál oldalt felgépelt.

szerintetek?



2021. febr. 28. 15:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%

Borzalmas ez a haj, de ez az én véleményem.

Ha neked tetszik csináltasd meg, ha nem akkor csak a párod kedvéért ne vágd le.

2021. febr. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 alletta ***** válasza:
87%
biztos nem tenném meg. borzadály! még viccesnek sem mondható.
2021. febr. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
Tényleg borzalmas. Mondjuk én tuti nem csinálatnám meg azért mert a barátom kéri. Ha nagyon akarnék új frizurát akkor azért mert ÉN akarom, és nem más.
2021. febr. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%

mi az, higy szerintuk? az alapjan fogod letolni nullassal a hajad felet, hogy 3-4 random idegen mit mond itt?


szerintem borzaszto, ha sirva konyorogne, se csinaltatnek ilyet magamnak. eleve nem tetszik, nem a stilusom, es ha megunnad, evekbe telik, mire rendesen visszano.


de ha neked tetszik es belefer, illik a stilusodhoz, miert ne? de ne azalapjan donts, hogy a pasik, meg masok mit mondanak, mert annak csunya megbanas lesz a vege.

2021. febr. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 DeMoR ***** válasza:
62%

Nekem nagyon tetszik. Vagány és szexi. ^^

Persze csak azért, mert a párod kéri, ne. Ha azonban úgy érzed kíváncsi vagy és szívesen kipróbálnád, akkor hajrá, ahogy a 4. modnja. ;)


20/F

2021. febr. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
96%

Én biztos nem csinálnám, mert nekem nem tetszik és nem is az én stílusom.

Csak akkor legyen ilyen, ha te is azt szeretnéd.

2021. febr. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%

TE szeretnéd? Igen avagy nem? E szerint dönts. Ne hagyd, hogy bárki megmondja hogyan kellene kinèzned - pláne nem egy pasi.


Egyèbkènt meg remèlem nem kell magyarázni, a pasik milyen okokból szokták cseszegetni a nőjüket, hogy változtassanak a külsejükön!?

2021. febr. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
69%

Más kedvéért ne csinàltass ilyet, csak ha neked is bejön.

Nekem volt oldalt felnyírt hajam, szerettem, de rengeteg idő mire visszanő. Ez az alulról felnyírt meg még sokkal rosszabb, sőt, nem is tudod nagadnak karbantartani.

2021. febr. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
62%
Borzalmas.Nem csinálnám meg.
2021. febr. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!A növérem megcsinálta nekem nem olyanra mint a képen csak a tarkomnál let felgépelve és csak akor látszik ha öszekötöm a hajam a barátomnak és nekem is nagyon tecik.
2021. febr. 28. 19:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!