Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miert sarga minden melirom es...

Miert sarga minden melirom es hogy tüntessem el ezeket a sarga csíkokat???????

Figyelt kérdés

Par napja voltam fodrasznal. Mar harmadjára megyek ugyanoda. Mert a cel, hogy szep napszivta szoke legyek sarga árnyalat nelkul. Sotetebb Hamvas szökés az eredetim es a tövem meg van hagyva.


Előszor atfestette, ami tetszett, mert hamvas szökés lett szinten, csak világosabb kicsit tovemnel,de egy hajmosas utan egy ocsmány sárgás, rezes szin kezdett kijönni.


Másodiknál ebbe melirt vitt,de változás kb semmi se volt. Ugyanúgy sárgás barnás majdnem vöröses szin volt. Most harmadjára ezt a kombót rakta tele leszivott melir csikokkal,de olysn vagyok mint egy hajmodell. Tele mindenfele elrontott szokevel es a nap ahogy rásüt, ilyen aranyos/rezes/ es vilagos szoke csíkok keverednek. A legdurvábban fent latszik , ahol fejemre simul. Szabályosan soratokaznak a sarga árnyalatai es ezzel nem Birok létezni! Nincs penzem újabb tizezrekre. :(


Vettem elseve hamvasitot. Azota 4 napja mindig mosok hajat es ezzel’ de semmi eredmény! Pedig azt hittem kicsit tompítja!


Házilag megoldás?! Vegyek vmit amit rafestek?! De az megint totó’

Vkinek segített hamvasito? Tenyldg nem lehetek áhított szoke ?! Ezt ennyire nehez elerni?!



2021. márc. 2. 12:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Az alapszíned vörös vagy vöröses?
2021. márc. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az alapszinem hamvas szoke.
2021. márc. 2. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!