Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Színes hajú lányok, nektek...

Színes hajú lányok, nektek épp milyen színű a hajatok?

Figyelt kérdés

Lány vagyok és ötleteket szeretnék mert jelenleg nem tudok dönteni milyen színű legyen a hajam, pedig van 3 lehetséges opció.

A fazon sima egyenes haj frufruval és váll alatt van kicsivel.

Csak csajok írjanak és akiknek színes van épp, köszii.



2021. márc. 2. 18:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Kékes-lila.

Egyszer láttam egy kleopátra frizurát, aminek a bal fele platinaszőke volt, a jobb pedig sötétkék. Nagyon jól nézett ki!

2021. márc. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ki van szőkítve de nagyon megbántam.

inkább martam volna a természetesnél ):

2021. márc. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Türkiz balayage.
2021. márc. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Sötétzöld, barátom Joker-hajnak hívja, és tényleg pont olyan színe van. :D
2021. márc. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nekem most éppen fekete, de leírom a korábbiakat, hátha abból tudsz ötletet meríteni.

Piros, rózsaszín, citromsárga, sötétszürke, világosszürke, türkizkék, lila, félig rózsaszín félig kék, félig fekete félig narancssárga.

2021. márc. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Metionin ***** válasza:
Felül úgy a vállamig sötétkék, onnan meg méregzöld átmenetes (derékig ér). Következőnek szerintem lila lesz az átmenet, azt váltogatom csak.
2021. márc. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Pink
2021. márc. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nekem most longbob fazonú rövid, tömött frufruval és ombre színezésű. A tövénél türkizkék, aztán égkék, aztán capri kék, majd szilva kék, aztán Milka lila és végül viola színű. Tehát a világosabb kéktől eljutok a világos liláig.
2021. márc. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Fekete alapon 2-3 lila tincs
2021. márc. 3. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
47%
Most éppen lila, de gyakran változtatom. Fél centinél nem szoktam hosszabbra engedni, így egy színváltás nálam annyiból áll, hogy letolom nullásra, és ha újra kinőtt, jöhet a festés.
2021. márc. 3. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!