Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik ammóniamentes fekete...

Melyik ammóniamentes fekete hajfestéket ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Jelenleg ilyet használok:

[link]


Viszont sajnos nem érzem elég intenzívnek a színét, nagyon sokáig fekete marad, tovább, mint amíg ígéri, viszont gyorsan fakul.



Ezeket néztem most: (feketében)

[link]


[link]


Nem tudom, ezek mennyire lehetnek jók. Nektek van velük tapasztalatotok?



Illetve néztem ezt, aminek elvileg nagyon szép, intenzív színe van, viszont sajnos nem ammóniamentes és nem tudom, mennyire durván fogná be a hajam: [link]


Azt tudni kell, hogy először a Palette color shampoo, rézvörösét kentem az ilyesmi színű hajamra ( [link]


És konkrétan padlizsán lilás-feketére fogta be, amikor fakult, akkor pedig vöröses fénye lett és a fekete palette is több, mint félév volt, mire a vörös színt nagyjából eltűntette, tehát szerintem nagyon durván fogja a hajam a festéket, és tervezem még (most 22 vagyok) 30 éves korom fele szőkíteni, világosítani majd a hajam, de nem szeretném szivatni, meg ilyesmi, de félek, hogy a feketét nem nagyon lehetne majd eltűntetni.


Most mindenképpen szeretnék intenzív, szép fényes hajszínt, de a Palette nem hozta ezt meg, viszont nem tudom, hogy "komolyabb", "igazibb" hajfestéket (főleg feketében) ennyi idősen merjek-e rákenni?


Annyi még fontos, hogy majdnem derékig érő hosszú, göndör hajam van, általában 3 doboz festék kell a teli fedéshez. (kevesebb általában nem elég, hogy 100%-osan takarjon)


Tudnátok segíteni?



2021. márc. 4. 22:14
 1/1 anonim ***** válasza:
0%
Herbatintet használok. Nem feketét, hanem az annál eggyel világosabb sötétbarnát (2N). Rendes feketét semmilyen márkájú festékből nem ajánlok, mert károsabb is, és kevésbé természetes, kékes színű.
2021. márc. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!