Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek, hogy ne töredezzen...

Mit tegyek, hogy ne töredezzen a hajvégem?

Figyelt kérdés
Nagyon durván töredezik, esetleg ha lenő az 1 éve szőkített rész, nem fog töredezni és nő majd?
2021. márc. 6. 15:14
 1/4 anonim ***** válasza:
49%

Vágasd vissza az eltört részt.

3 havonta pár centit vágass mindig vissza belőle. Használj balzsamot és hajvégápoló olajat. Nekem a tojás, ricinusolaj, olivaolaj hajpakolás nagyon sokat segített. Használj hővédőt a hajadra. Próbáld meg minimalizálni a hajszárítást, hajvasalást, göndörítést.

2021. márc. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
#1 szivesen vágatnék pàr centit, ha a fodrászom ismerné ezt a kifejezést...
2021. márc. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Használok kondícionálót, hajpakolást, hajvitamint, hetente max 2x mosom, használok hajolajat, nem szárítom évek óta és sosem vasaltam/göndörítettem. Szőkítés után lett ilyen:(. Ricinus olajat is használtam rá.

Fodrász szőkítes után vágott belőle elég sokat (csak hajvég-vágást akartam) és azóta ami nő, letörik egy az egyben.

2021. márc. 6. 16:52
 4/4 anonim ***** válasza:

Kéthavonta!! Vagass 1-2cm vissza,soha ne hord erősen összefogva,vagy így megtörve szorosan kontyba.

És a legfontosabb az OLAPLEX.

A legjobb a piacon.

Olaplex sampon,balzsam,olyan pakolas amit előtte kell ra rakni,és a folyadék ami szinten előtte van,és ha megmostad,utána az olaj. És minden olaplex legyen,illetve k** draga de egyszerűen nagyon jot tesz a hajadnak a dyson hajszarito. Vagy legalább is próbálj minnel jobb minőségűt venni,ha nem is tudsz dysont. Nekem szanaszet van törve évek óta,pedig addig is jo cuccokat használtam ra(keraste..) de csak így kezdett jobb lenni.

2021. márc. 7. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!