Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen alapozót válasszak?

Milyen alapozót válasszak?

Figyelt kérdés

Most a dm-ben váltottam 150 pontos kuponfüzetet abban az Astor Mattitude 50%-kal le lesz árazva?Érdemes olyan vennem?Valaki használ olyant?Lassan kifogy az essencésem..Azt szerettem,mert nem is volt drága de jól fedett..Nagyon nem szeretnék 2000Ft-nál többet adni érte..

Előre is köszönöm


2010. aug. 18. 13:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Én régebben csak magas árkategóriás alapozókat használtam, mert egyedül azokat találtam jó minőségűnek. Főként Maybelline-t használtam, mert azokat az alapozókat részesítem előnyben, amik alapozó+púder egyben alapon működnek.

A jó hírem, hogy 1050 ft-ért a Rossman-ben kapható Essence Eve termékek között találtam egy UGYANOLYAN jó minőségű alapozót, mint a 2-3 ezer forintos Maybelline alapozóm.

Ezt a képet találtam róla:


[link]


3 színben lehet kapni, és ismétlem: 1050 forintért KIVÁLÓ minőségű!

Tökéletesen fed, de mégsem tömíti el a bőrt, és olyan, mintha nem is lenne rajtad smink.

Lassan 3 éve csak ezt használom!

2010. szept. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!