Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sárga lett a hajam a szőkítés...

Sárga lett a hajam a szőkítés után. Mikorra múlik el a sárgaság hamvasító sampon használata mellett?

Figyelt kérdés

Palette UIL hajfestékkel lett befestve a hajam. Sajnos a hajam felső része sárga lett, az alja viszont szép szőke. Kb. napi hány mosás után fakul ki a sárgaság és lesz normális szőke színe? Hány alkalommal kell megmosnom? És mennyi ideig hagyjam rajta? Olvastam itt egy ún. hamvasító folyadékról is. Esetleg az jobban leszívná a sárgaságot? Ha igen, igen, akkor hol lehet olyat kapni? Gyors segítségre lenne szükségem!:(

Előre is köszönöm!


2010. aug. 18. 14:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem fog kifakulni
2010. aug. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
na nekem is ugyanez volt.és sz.rt se ért a hamvasítósampon akárhányzor mostam meg.a vége szürke lett v ilyen kékes a töve meg mégjobban besárgult.ja schaumát használtam
2010. aug. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Rá kell festeni egy újabb réteget, lehetőleg sztem sötétebbet!
2010. aug. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát igen. Dél óta én is már kétszer megmostam vele a hajam(szintén Schauma-t használok), de ugyanolyan sárga, mint előtte volt. Azt hiszem az az egyetlen megoldás, ha holnap felkeresem az egyik fodrászt. Pénteken találkozóm lesz, így kénytelen vagyok valamit kezdeni a hajammal, mert így nem jelenhetek meg. Mellékesen holnap iratokhoz fényképet kell készíttetnem. Nem is tudom hogy lehetett ennyi eszem, hogy ma lett befestetve a hajam... Szőke...:)
2010. aug. 18. 14:34
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is pont így jártam! Nekem a nővérem fodrász és mondta hogy használjak hamvasító sampont...de sajnos nem jött össze mert ugyan olyan lett talán csak egy fél árnyalattal lett világosabb és még a fejbőröm is kékes lila lett :S...mivel a nővérem messze lakik mondta hogy használjak hamvasító folyadékot és a fodrászkellékesnél vegyem meg...még nem vettem meg és még nem próbáltam mert én már félek kockáztatni...jövőhéten jön a "fodrászom" és ő majd kezelésbe veszi... ha akarod majd értesíthetlek a fejleményekről =)
2010. aug. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Persze, nyugodtan írd csak meg, Neked hogy sikerül majd helyrehoznod a hajad. Nekem sajnos nincs rá egy hetem :S Sürgősen ki kell találnom valamit, még pár napon belül. Szerintem nincs más lehetőségem, mint egy újabb festés(most fodrász által). De azért féltem a hajam a túlzott károsodástól. De valamit valamiért alapon kénytelen leszek megtenni....
2010. aug. 18. 14:43
 7/8 A kérdező kommentje:
Én rosszul jártam, mindkét közeli fodrászom éppen nyaral... Maradok ilyen!:)
2010. aug. 19. 17:22
 8/8 anonim ***** válasza:

először is; NE HASZNÁLJATOK HAMVASÍTÓ SCHAUMÁT! fodrászkellékesem mondta, hogy amellett, hogy semmit sem ér, még roncsolja is a hajat, szóval kukába a Schaumával. helyette a DM-ben 800 ft-ért lehet venni Swiss-O-Par Silver sampont, na az már sokkal jobb, mint a Schauma. én feketéből szőkítettem ki a hajamat itthon egyedül, és így 2 hónap után sem vagyok még vele megelégedve, pedig nekem már szinte az egész hajam ezüst, de még helyenként sajnos látszik az a pici sárga tónus, amitől meg tudok őrülni, szóval én az Alfaparf lilás platinaszőke festékével festem, plusz a Swiss-O-Parrel mosom.

egyébként ha szőkítetted, akkor nem árt neki egy kis olaj sem, meg pakolás jó bőven (ajánlatos azt is beszerezni egy fodrászkellékesnél). de ha bemész egy ilyen kellékeshez és megkérdezed az ilyen termékekről, még biztosan több tucat jó hamvasító sampont fog tudni mutatni, valamint tudsz venni külön hamvasítót is, csak azzal vigyázz, mert elég könnyen lila lesz tőle az egész hajad, ha csak úgy instant használod és nem öblögetve, felhigítva (saját tapasztalat; amikor már elegem volt a sárgából, mérgemben hajmosás közben a fejemre borítottam a hamvasítót, és igaz, hogy elég szépen leszedte a sárgát, de a hajam inkább lilás tónusú lett, szóval az már a ló másik oldala).

további sok szerencsét ; )

2010. aug. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!