Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Aki szed/ szedett Inertát (...

Aki szed/ szedett Inertát ( 20 mg),mikor jelentkezett nagy javulás? Illetve milyen termékeket használtatok a hidratálásra ?

Figyelt kérdés

Én január vége óta kezdtem el szedni. Igazából főként az államon és a nyakvonalán jellemzőek az aknék, valószínűleg a maszk viselése miatt nemtud normálisan lélegezni a bőröm.

Már voltam ilyen kúrán de ez 5-6 éve volt akkor még tinédzserkori dolog volt de ez a "felnőtt akne" makacsabbnak tűnik.

A doki mondta hogy van akinek nem elég 1 kúra de "furcsa" hogy pont a maszkviselési időszakba jött ki nálam.



2021. márc. 9. 09:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem olyan 3-4 hónap után indult be a változás.

Pontosan már nem tudom milyen hidratálót használtam akkor, de gyógyszertárban lehetett kapni. Szerintem la rosche Posay volt.

2021. márc. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%

Én július óta szedem, és most kezdjük csökkenteni a dózist.

Decemberben lett szép a bőröm.

Szóval, akkor 5 hónap alatt lett teljesen szép.

Én Cera Ve tisztítót és hidratálót használok.

Este Bioderma Night peelt, használok a hegekre. Illetve van hogy Effezelt.

Nappal vastagon Bioderma 50 faktoros fényvédőt.

2021. márc. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szia! Nekem már egy hónap után is látványos volt, az elején Skinoren krémet használtam reggel, este pedig Zinerytet (ezek nem hidratálók), majd 3 hónap után La Roche-Posay Effaclar H-t javasolt a bőrgyógyász, kb. ekkor volt az általad említett nagy javulás. :)
2021. márc. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én is most szedem, most már három hónapja, de még nem tökéletes az eredmény. Azt nem tudjátok véletlen, hogy a szedés befejeztével meddig tartanak a hatások? Újra elkezd zsírosodni a bőr vagy még kitart egy ideig?
2021. márc. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A hasznàlati útmutató szerint 2 hónapig szedés után meg

Kifejti a hatását. De nekem regen sokáig kitartott es nemvolt zsíros a bőröm.

2021. ápr. 5. 12:07
 6/6 anonim válasza:

Szia! Én november vége óta 2×1es adagolással szedem az arcomon lévő pattanásokra. Azóta egyetlen egy sincs az arcomon, szép tiszta lett. Azonban megvan az ára, hiszen olyan szinten kiszárítja a bőröd, hogy az azért kemény. Nekem volt, hogy annyira kiszáradt az ajkam miatta, hogy folyt a vér belőle. A bőröd a gyógyszertől olyan lesz mint egy babáé (tényleg), tehát nem igazán ajánlott a napra menni, mert utána borzasztóan fájdalmas lesz.(tapasztalat) Kettős fogamzásgátlás is javasolt, mert a magzatot károsítja a gyógyszer. A bőrgyógyászom írt fel nekem ilyen gyógyszertárban kevert kenöcsöt ami egész jól hidrotálta a bőröm. Szóval összeségben aki bírja az csinálja, de sajnos sokan a feléig sem jutnak el ezért az eredmény sem látható.

Én május végén hagyhatom abba a szedését, a bőrgyógyászom azt mondta szeptemberben menjek még egyszer, hogy megnézze a bőröm. Ha szükséges még 1 dózis beszedése javasolt, de általában (azt mondta 89%-uknak) már nem jönnek vissza a pattanások a gyógyszer szedésének abbahagyása után.

2021. máj. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!