Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyi idő kezelni a kanálkörmöt?

Mennyi idő kezelni a kanálkörmöt?

Figyelt kérdés

Elkezdtem vasat szadni,állítólag ez a fő kiváltó oka. A mosolyvonal kezdetétől behorpad majd a köröm vége kiemelkedik.

Régen nem volt ilyan baj, a természetes körmön nem látszik de ha ki van fejte vagy a gél körmön nagyon is.

Ha volt valakinek hasonló mennyi időbe telt kikezelni?



2021. márc. 10. 12:27
 1/4 Metionin ***** válasza:
46%
Ennek komolyan van neve? Nekem mindig ilyen volt, azt hittem csak ilyen hülyén nő.
2021. márc. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Régen nem vettem észre ilyet, csak egy ideje. Remélem nem marad így
2021. márc. 10. 19:14
 3/4 anonim válasza:
100%
Nem szeretnélek elkeseríteni, de 25 éve vagyok kézápoló és műkörmös, de nem láttam még olyat, hogy egy kanál köröm "helyre jött" volna magától, Korrekció nélkül. 🤷🏼‍♀️
2021. márc. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És hogy lehet korrigálni? Amikor a körmös csinálja megcsinálja szépre a C ívet. Pár napig nem is látszik, de nagyon lenő a körmöm, egy hét alatt annyit nő mint másnak két, három hét alatt, olyankor megint látszik, pedig a körmös is mondta hogy nem kéne. Sokszor a zselét simán lepattintja a kormomről egy kis idő alatt
2021. márc. 26. 16:14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!