Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyi időnek kell eltelnie...

Mennyi időnek kell eltelnie két hajfestés között?

Figyelt kérdés
A Loreal casting creme gloss hajszínezővel festettem be a hajamat nemrég de úgy vettem észre, hogy kezd belőle kikopni, és eleve egy kicsivel sötétebbre szerettem volna. Nem szőkítés volt, kicsivel sötétebb lett. Hány hét után lehet újrafesteni anélkül, hogy ne károsítsam nagyon? Nem akarok rendszert csinálni a gyakori festésből, csak egy kicsit szeretném sötétebbre.

2021. márc. 10. 12:32
 1/2 A kérdező kommentje:
Annyit még hozzáteszek, hogy nem igazi festék, hanem csak félig tartós hajszínkrém, az első színezésnél nem vettem észre károsodást.
2021. márc. 10. 12:34
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Hajszínezővel gyakorlatilag másnap is rámehetsz akár, nem lesz baja a hajadnak egyszeri alkalomtól. Én Castinggal 2-3 hetente festettem a hajtövemet éveken át mert nagyon látszott a lenövés. Nyugodtan felkenheted.
2021. márc. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!