Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a leghatásosabb sampon,...

Mi a leghatásosabb sampon, balzsam vagy hajvitamin stb?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy hosszú vékonyszálú sérült hajam van ami hullik és már több féle sampont kipróbáltam de nem vált be most revalid hajvitamint szedek de annak se értem a hatását. Komolyan már nem tudom mi hozná rende de a lényeg hogy nem akarok rövid hajat

Esetleg hairbunny gumi vitamin vagy valamilyen sampon balzsamot vagy termék család? Vagy esetleg más hak vitamin

Előre is köszönöm



#haj #sampon #vitamin #Balzsamot
2021. márc. 12. 17:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Kerastase Bain Densifique sampon. Drága, de megéri.
2021. márc. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
58%
Szia! Nekem a garnier fructis narancssárga sampon es a hozzá tartozó balzsam vált be plusz az ezekhez tartozó hajápoló krém, ne moss nagyon meleg vizzel hajat, ill. mikor leöblíted a balzsamot, hidegebb vizet hasznalj, ez "lezarja" a hajat es kevesbe fog serulni, ne szaritsd, vasald,fogd össze estére.
2021. márc. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%

Ahhoz hogy a haj szép legyen belülről kell táplálnodaz étkezéseddel: [link]


Sampon van nekem a Herbal Essence Kókuszos és argán olajosak váltak be.

2021. márc. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
57%

Garnier, Herbal ... :D Istenem, fodrászok rémálmai ezek a termékek.


Kérdező!

Olaplex

Kerastase

Redken

L'Oreal Professionel (nem, nem a L'Oreal Paris vonal)

2021. márc. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hairbunny hajvitaminról mi a véleményetek?
2021. márc. 13. 00:39
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a 10 ezres hajvitaminok semmit nem érnek. Ha mindenáron akarsz valami vitamint szedni, szerintem pár ezerért is találsz jót a DM-ben, vagy patikában. Nekem sampon is okozott hajhullást (szulfátmentes), de ha nagyon komolyan hullik a hajad évszaktól függetlenül, lehet nem ártana jobban utána nézni. Az előző jól írta, professzionális termékeket kell használni! Ma már a drogériás termékek árai közelítenek a pro cuccokéhoz... A hosszú haj eleve sérülékeny, mivel a vége már "öreg" és sok surlódás (pl. a párnával) és a hő sem tesz neki túl jót. Én éjszakára mindig befonom, vagy a fejem tetejére kis lazább konytba fogom a hajam. Ha szárítod/vasalod, nagyon fontos egy jó minőségű hővédő, a végére pedig egy hajvégápoló. L'Oreal Professionel pl. egy tök jó márka, és még nem is olyan vészes az ára, de sokáig kitart. :)
2021. márc. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A drága termékek általában pénzkidobás. Voltam Olaplex kezelésen, 13 ezerért, semmit nem használt. Vettem 10 ezres Kerastase termékeket, semmivel sem jobbak, mint az 1500 forintos dm-es termékek. Sőt, nekem a sima Elseve piros sampon és balzsam vált be. Szóval ne ár alapján válogass. Hajvitamint is felesleges külön venni, elég C, D és multivitamint szedni, nekem attól is ugyanúgy nő.
2021. márc. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
71%

#4

Nem mindig a méregdrága, fodrászok által ajánlott termékek a jobbak.


Egészséges vitamindús étkezést folytatok, a Johnson and Johnson samponnal is ugyanolyan szép, fényes és egészséges hosszú volt a hajam, mint most a Herbal Essence samponnal.

Fodrászhoz se járok. Hajvégeimet párom vágja le. Irigylésre méltó szép hajam van.

2021. márc. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
8: Nem vagyunk egyformák. Neked nincs problémád, a kérdezőnek meg van. Attól, hogy neked a gyönyörű hajadra jó a drogériás gagyi, a kérdező gondja nem fog megoldódni.
2021. márc. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
#9 én tapasztalatból írtam, hogy a drágább termékektől nem lett selymesebb meg fényesebb a hajam. Nekem alapból göndör, száraz és szőkített. A sima “gagyi” dm-es meg fodrászkellékes termékektől szebb lett, mint a többtízezres kezelésektől meg termékektől.
2021. márc. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!