Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csajok, bevállalnátok rózsaszí...

Csajok, bevállalnátok rózsaszín hajat?🌸

Figyelt kérdés

Szeretnék új hajszínt és régóta kedvenc színem a rózsaszín.

Szerintem nagyon csinos és nőies, bár ugye kinek mi az ízlése :D.

A stílus sima egyenes haj lenne frufruval, semmi extra.

[link]

Ilyen árnyalatban szeretném és ez igazából pont jó lenne.

Csajok, ti bevállalnátok ilyen hajat?



2021. márc. 16. 02:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
73%

Biztos, hogy nem. Volt már lila a hajam és borzalmas volt (pedig fodrász csinálta, aki már 20+ éve benne van a szakmába).

Kb havonta mehettem a tetejét festeni, mert lenőtt. A színe szép volt, de idővel elkezdett kikopni. Az alja már baromi ronda volt, a teteje meg az eredeti lila. Emellett könnyű elrontani is.


Barátnőmnek most kék haja van, a nővére szokta festeni. Fent neki is gyorsan lenő mindig. A teteje szép kék, az alja már ilyen algás zöldes kékes.

Jól néznek ki 1-2 hónapig. A sok vegyszerről, ami a hajadra kerül már ne is beszéljünk. Ráadásul a hajat érdemes színvédőzni, de az is baromi sok idő (meg pénz), mire megtalálod, ami neked beválik. Végül pedig a folyamatos lenövés helyrehozása is baromi sok idő meg pénz (pláne úgy, hogy ki tudja lesz-e nyitva fodrász).

2021. márc. 16. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
67%
Nem tetszenek ezek a harsány színek, szóval nem.
2021. márc. 16. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
61%

Ezekkel a színekkel egy gond van. Egy fodrászversenyen vagy bemutatón elkészül, lefotózzák és akkor jól néz ki.

De kb egy mosásnál annyit veszít a színéből, hogy utána vállalhatatlanul igénytelen színe lesz.

Utcán mikor látom hogy valaki így mászkál, mindig az jut eszembe, hogy na, ez is azt hitte ,hogy micsoda bevállalós...

2021. márc. 16. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Na el is vettétek tőle a kedvem :(

akkor ilyen hajszínt mondotok ami tartós és jól néz ki?

2021. márc. 16. 07:34
 5/21 anonim ***** válasza:
91%

Milyen az eredeti hajszíned? A legjobb barátnőmnek sötét barna, ő mindig sötét vörösre festi. Akármennyire kopik ki neki mindig baromi jó a haja.

Amúgy a természetes színeken belül mozogva nem lőhetsz mellé. Barna, vörös, szőke.

Esetleg melír?

2021. márc. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
93%
Én csak akkor vállalnám be, ha eredetileg is világos szőke hajam lenne. Vannak ezek a kimosható színezők, azok nem roncsolják a hajat.
2021. márc. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem a saját hajszín és egy jó fazon sokkal ütősebb, mint egy kirívó festés.

Ha megtanulod kezelni, szárítani, esetleg vasalni, akkor minden nap van egy rendezett klassz frizurád.


És bocsi, nem a kedved akartam elvenni.

Ezt a rózsaszín témát csináltasd meg egy nyaralásra vagy egy buliba.

2021. márc. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
7.cak hogy unom már az eredetimet sosem szerettem hiába vvan jó ápolva talán akkor szőke mert voltam már az
2021. márc. 16. 08:45
 9/21 anonim ***** válasza:
90%

Nekem volt már ilyen de picit rozesabb itt ott sötétebb (nem élénkebb) hol pedig világosabb és ilyen balayage szerű volt picit én csináltam coloristaval sotetszoke festett hajon szerettem, néhány nap /hét alatt jött ki. Később ujraprobalkoztam rövid, sokkal szokebb és teljes hajon, live vagy mi festékkel soha többet.... Cékla színű lett a hajam és hónapokig benne volt konkrétan vibralt. Óvatosan vele.

18l

2021. márc. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
89%

Nekem ennél egy kicsit világosabb (pasztel) rózsaszín a hajam.


Én egyszerűen imádom. Igaz hogy nekem egy egyenes kleopátra fazon van hozzá vágva és ez miatt eszméletlen nőies szerintem

2021. márc. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!