Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » L'OREAL EXCELLENCE 5.3 hajfest...

Kallay kérdése:

L'OREAL EXCELLENCE 5.3 hajfestékkel volt festve a hajam 1 hónapja, 500 kenhető rá ugyanebből a márkából?

Figyelt kérdés

Alapból sötét barna a hajszínem,

Hosszát és végeit fodri szőkítette balayage technikához.


(sajnos elrontotta 2 fodrász is emiatt kezembe vettem a dolgokat)


Rákentem loreal excellence 5.3at,szép lett és imádom ,NEM LETT ZÖLD:)


Jelenlegi helyzetre való tekintettel, itt ahol élek, ma néztem, és csak 500 színkódú hajfesték létezik ugyanebből a markából.


Ha rákenem, zöld lesz?



#hajfestés #hajfesték #Loreal excellence hajfesték #Zöld lesz a hajam
2021. márc. 16. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem mert ugyanaz a barna csak nincs benne más szín, mint a 5.3 ami valamivel kevert amit 3 szám jelöl.
2021. márc. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)


A 3 = arany ( sárga)


A 0 meg a natúr, vagyis kék.


Es emiatt aggodtam


Sarga+kek=zold

2021. márc. 16. 23:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Csinálj próba tincset alul először s ott meglattod
2021. márc. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem lesz. Zöld akkor lesz, ha szőkére (sárgára) festenek nem neutrális (00) barnát.

Én már többször festettem vöröses árnyalatokra 00-ás barnát és semmi gond nem volt.

Egyébként az 1-es a kék, a 0-ás a neutrális, nincs benne semmi árnyalat, csak a főszín.

2021. okt. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!