Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Haj olaj és hintőpor után...

Haj olaj és hintőpor után hajfestés? Lehetséges?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Hajszínt szeretnék váltani. A hajfestékeket már megvettem. Péntek este szerettem volna hajat festeni. Elfelejtettem, hogy ezen a héten festenék hajat. A frufrumra hintőport tettem. A hajam közepétől az aljaig meg használtam haj olajat.


A kérdésem az lenne hogy emiatt elképzelhető, hogy a hintőporozott vagy az olajozott részeken holnap után nem úgy fogja majd meg a festék?


Eléggé felek hogy ott foltos lesz a festék ahol olajos lett a hajam. :(



Valakinek van ebben esetleg tapasztalata?



A válaszokat előre is köszönöm :)


21/L



2021. márc. 17. 19:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lehet nagy baj de ha nem vagy benne biztos moss hajat ma, péntekre be fog zsírosodni annyira hogy lehessen festeni.
2021. márc. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én egyszer kókúsz zsiral (olaj) kentem le a hajam és úgy szőkítettem ki mert állítólag úgy nem roncsolja annyira és utána hajat is úgy festetem mindenhol egy színű volt és tényleg nem viselte meg annyira festék úgy is befogja ha hintőporos vagy ha haj olajas :3
2021. márc. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!