Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csajok, hol lehet ilyet kapni?

Csajok, hol lehet ilyet kapni?

Figyelt kérdés

[link]


Olvastam, hogy Müllerben vannak ezek a termékek de ott sajnos nem találtam, visszamentem többször is.


Valamint Rossmann, DM-ben sem találtam.

Mindenhol csak sampon illetve kondicionáló van, de abból is csak 1-1 fajta, a 3 drogériában 3 fajtát láttam :(



2021. márc. 19. 15:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Boltokban eddig én is csak sampont és balzsamot láttam, konkrétan ezt még nem. Lehet ez Mo-on nem kapható (megnéztem krémmánián, ott is írták az egyik véleményben, hogy nagyon jó, egyetlen probléma vele, hogy itthon nem tudja beszerezni). Rendelés nem jöhet szóba? Nem muszáj külföldi oldalról, pl. notino-n is van (bár ha más nem kell onnan, kiszállítási díjjal együtt nagyon drágán jönne ki)
2021. márc. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tenyleg szokott lenni a mullerben :) a vaci utcaban levobe nezz be, mashol en sem talaltam (neha anyukam hasznalja ezt, neki szoktam venni)
2021. márc. 20. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!