Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötét barna már majdnem...

Sötét barna már majdnem fekete hajból világos barnára csinálni drogériás hajfestékkel lehet?? Melyikkel?

Figyelt kérdés
2021. márc. 20. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Van az a Colour B4, amit sokan dicsérnek (nekem nincs vele tapasztalatom). Viszont az én véleményem, hogy még ha az hatásos is, nem mindegy, hogy

- a hajad évek óta van sötétbarnára festve vagy csak egyszer volt (utóbbi esetben nyilván jobban kiszedi a színt)

- illetve hogy utoljára mostanság lett festve vagy pl 2 hónapja (tehát kopott)

- mellette szerintem nem árt egy "kicsi" tudás sem, mert ha leszednéd a sötétbarnát, szinte biztos, hogy nem egy egységes színt kapnál, amire rá kellene festeni

- ebből kifolyólag nem mindegy, hogy elég lenne rá egy sötétszőke vagy épp világos barna kellene, annak is melyik árnyalata kellene a kapott színre


Én elmentem fodrászhoz és nekem pár óra alatt leszedte a feketét kíméletesen, most olyan középbarnás színre van festve. Őszintén szólva, nyilván többet kiadtam érte, mintha magamnak drogériás termékkel csináltam volna, de így kaptam egy természetes, egységes (és nem foltos) hajszínt, mellette a hajam sem károsodott. Bár tudom, ezt a jelenlegi helyzetben alapból nehéz lenne megoldani, hogy a fodrászatok sincsenek nyitva.

2021. márc. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ugyanezzel a Colour B4-el próbálkoztam ugyanezt a hajszínt akartam ugyanígy feketés barnából. Kb két árnyalatot világosított, szóval semmit nem értem vele. Fodrászhoz menj mert többet érsz vele, ha ő kezdi el fokozatosan leszívni neked. És semmivel sem lesz károsabb mint a Colour B4. Ugyanúgy roncsolja ez is.
2021. márc. 21. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szőkítőport bekeversz kb 3as oxyval, raksz hozzá sampont, egy kis balzsamot, illetve vizet.

30gr szőkítő, 60ml oxy, 5ml sampon, 5 ml balzsam, 20ml meleg víz.

Ezt felkened a hajadra, esetleg vegyél hozzá zuhanysapkát vagy húzz rá zacskót, max 20 percig hagyd a hajadon és figyelgesd közben, hogy mennyire szívja a hajad. Ezután fesd rá a kívánt színt :)

2021. márc. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Metionin ***** válasza:
A sötétbarna az eredeti vagy festett?
2021. márc. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!