Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Akik értenek az arcápoláshoz!...

Akik értenek az arcápoláshoz! Ez a "rutin" mennyire van rendben szerintetek?

Figyelt kérdés

25/L vagyok, sajnos még mindig pattanásos az arcom, az államon meg az arcom oldalán (főleg menstruáció környékén + stresszes időszakom van most) van hogy teljesen szép, máskor meg minősíthetetlen, nagy gennyes pattanások jönnek ki, amik nem akarnak meggyógyulni és nyomot hagynak.

Sminkelni egyáltalán nem szoktam.


reggelente a La Roche Posay Effaclar habzó arctisztítóját használom, és utána hidratálót. Este a zsírosságtól függően vagy megint ezt az arctisztítót, vagy sima vizet arcmosáshoz. Emellé heti 1x bőrradírt.


2021. márc. 21. 10:33
 1/3 anonim ***** válasza:
94%

Pont este kellene arcot mosni a habzó lemosóddal és reggel pedig langyos vízzel. Az a logikus, nem? Nap közben lesz "piszkosabb" az arc, nem pedig éjszaka.


Nappalra egy fényvedős hidratálót kellene használnod. Este pedig a sima hidratálódat.


Bőrradírt ne használj. Főleg ne gyulladt pattanásokra.


Írd be a google keresőbe, hogy tudatos bőrápolás és rengeteg cikket fogsz találni a témában.

2021. márc. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
81%

Tudatos bőrápolásra lesz szükséged, Skinsmart oldalt illetve a youtube csatornáját ajánlom. A bőrradírt hagyd el, csak ront a bőrön, az arctisztító jó.

BHA, azealinsav és niacinamide nagyon sokat segített nekem az ugyanilyen bőrömön. Fényvédőt mindig használj, és olvasgass sokat ezekről, aztán rakd össze a rutinodat. Fél év és magadra se fogsz ismerni, sok sikert és kitartást :)

2021. márc. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
86%

A niacinamiddal óvatosan, nem mindenki bőre bírja, engem is borzasztóan kicsapott.

Én azt mondom, hogy egyelőre használj csak lemosó, hirdatáló, fényvédő kombót.

Reggel: lemosó/langyos víz, hidratáló(ha úgy érzed, elhagyható), fényvédő

Este: lemosó, hidratáló


Ha ez már megy egy ideje, akkor jöhet a többi. Skinsmart oldalt én is ajánlom, illetve ha kinézel valahol egy terméket, akkor az incidecoder oldalon lebontja neked összetevőkre, melyik jó, melyik nem.

2021. márc. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!