Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Heg eltávolítás. Tippek?

Heg eltávolítás. Tippek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Körülbelül egy éve keletkezett egy heg az arcomon (pattanás volt, bevarrasodott, de meg mindig volt alatta pattanás, kinyomtam, leesett a var és így maradt ott a heg). Nem mondanám annyira nagynak, olyan 2x4 mmes lehet. Kb fél éve használok rá szalicilsavat, ami segített, mert már sokkal kevésbé mély. Halványításhoz rózsavizzel felhigított citromlevet használtam, de nem lett halványabb sajnos:(. Hallottam, hogy vannak különböző hegeltávolító kezelések lézerrel. Van olyan akinek volt már ilyenben része, illetve tudtok ajánlani olyan orvosokat akik megbízhatóak ebben a témában?


Bőrgyógyászhoz mindenképp el fogok menni, csak sajnos a korona keresztbe tett:/


Egyébként 17 éves vagyok (lány), ez befolyásol valamit vagy ennyi idősen már mehetnék a lézeres műtétre?


Nagyon szépen köszönöm a válaszokat előre is!



#heg #bőrápolás #lézereshegműtét
2021. márc. 22. 15:14
 1/3 anonim ***** válasza:
78%

Bőrgyógyász tuti meg tudja oldani, nyugi :)

Szerintem az nem számít, hogy 18alatt vagy, max anyukádnak is ott kell lenni, ha komolyabb dolgot szeretnének.

2021. márc. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
45%
szia! ameddig nem jutsz el bőrgyógyászhoz ajánlom a La Roche Posay effeclar Duo arckrémet, patikában lehet kapni, 5000 ft körül van az ára
2021. márc. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem is vannak hegek az arcomon, voltam bőrgyógyásznál és ő AHA kezelést ajánlott, ami gyümölcssavas kezelés.

Sajnos tapasztalatot nem tudok mondani, mivel én is nemrég mentem és ezeket a kezeléseket csak télen végzik, mivel fényérzékenyek.

Vannak alkalmi kezelések is, amiket az év midnen szakaszában lehet alkalmazni.

2021. márc. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!