Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Barna hajra szőkét festek...

Barna hajra szőkét festek milyen lesz?

Figyelt kérdés
2021. márc. 22. 20:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Csibe sárga
2021. márc. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Metionin ***** válasza:
73%
Világosabb barna attól függően hogy milyen szőkét kensz rá.
2021. márc. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Sima hamvas szoket szeretnék rá festeni. Igazából vilagos barnat szeretnék csak
2021. márc. 22. 21:31
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Borzalmas, hagyd meg a fodrásznak.
2021. márc. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Otthon ne szőkítsetek, én tönkrevágtam a hajam egy évre anno. Eleve drogériás hajfestékekkel, szőkítőkkel nem érsz el csak vöröses-sárgás szétcseszett hajat, amit utána még professzionálisan kéne hamvasítani megfelelő mixtonokkal összekevert festékekkel. Ne tedd meg otthon, én nagyon megbántam, pedig ráadásul nem olcsó drogériás szart használtam.
2021. márc. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Sima festéktől semmi nem fog történni a sötét hajon. Legfeljebb keletkezik egy-két folt.
2021. márc. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Jó esetben semmi nem történik vele, rosszabb esetben sárga lesz és foltos.

A szőkítést CSAK fodrász tudja helyesen és biztonságosan megcsinálni!

2021. márc. 23. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szőkés barna🤣🤣

Na de most komolyan rajta van a doboz hátulján hogy milyen színből milyen lesz képekkel illusztrálva. Onnan siman megnézed és már tudod is. De ha korábban szeded le a festéket a kelleténél akk lehet nem annyira fogja be és csak kicsivel lesz világosabb. De az biztos h világosabb lesz.

Fekete hajból barna lesz, tipik barna hajból karamell, karamell színű hajból szőkés barna, szőkés barnábol szőke, és szőkéből platina. Kb ennyi szín eltérés lesz. De ezt egyébként nem tudjuk így megmondani mert kéne egy kép a színéről és arról is kéne egy termék név h mivel kened be

2021. márc. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Most perfekt mousse mogyoró színű a hajam, loreal exellence hamvas szőkével szeretném.
2021. márc. 23. 10:58
 10/10 anonim ***** válasza:
Az alap, hogy festèk festèket nem világosít. Ha festve van a hajad ès világosabbat szeretnèl, le kell szívatni, vagyis eltávolítani a pigmenteket, ekkor egy undorító sárgás színt fogsz kapni. Erre kell ráfesteni a színt, de ahhoz, hogy olyan legyen amilyet szeretnèl, ki kell keverni a megfelelő árnyalatot, ami a fodrász dolga. Ha simán ráfested a festett barna hajra a szőkèt semmi nem fog törtènni, csak elpazarlod a festèket (rosszabb esetben itt-ott sárgás foltos lesz)
2021. márc. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!