Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Segítség arcápolási termékekke...

Segítség arcápolási termékekkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Láttam sok helyen mostanában ezeket a márkákat: Cerave, Ordinary, Nia szérum meg C vitamin, retinol. Szeretném elkezdeni használni ezeket. A bőröm normál, inkább száraz mint zsíros. Pattanásaim nem szoktak lenni, kisebb mitesszerek, de csak a homlokomon. Miket kellene használnom és honnan szerezhetem be őket?
2021. márc. 22. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:
23%
Akkor mi a probléma a bőröddel, mire akarod ezeket használni? Csak mert mindenki csinálja, azért nem kell neked is.
2021. márc. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez engem is erdekelne.

Beszerezni ugy tudom netrol lehet, csak hogy valami hasznosat is irjak

2021. márc. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kb 2 hete voltam kozmetikusnál, ő kinyomkodta és lekezelte az arcom, mert akkor már összegyűlt sok kis mitesszer a homlokomon. Nem szeretném, hogy megint összegyűljenek és száraz a bőröm. Ezekre szeretnék megoldást.
2021. márc. 22. 22:37
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az alap arcápolási rutin az 3 dologból áll. Arctisztító, hidratáló, fényvédő. Ezen felül lehet használni még hámlasztót, niacinamidot. Ezek segítenek a mitesszerek ellen.

Nem ajánlom hogy össze vásárolj mindent és egyből az arcodra kenj 10 fajta dolgot. Előbb alakítsd ki az alap rutint ami 3 dologból áll, amikor hozzá szokott a bőröd akkor pedig apránként be lehet vezetni új terméket.

A the ordinary márkát skinmart-ról szoktam beszerezni, a cerave-t lehet gyógyszertárból megvenni vagy akár a notinorol rendelni.

2021. márc. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ahogy a 4-es írta. Annyit tennék még hozzá, hogy a skinsmart nevű oldalon vannak cikkek a bőrápolás témában. Kezd el őket olvasgatni, mert nagyon hasznosak.

Van youtube csatornájuk is. Azt is meglehet nézni. Kezd az alapoknál. Járj utána a dolgoknak, mi mire jó és mit szeretnél elérni a bőrőddel.

2021. márc. 23. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!