Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tartsam sokáig kopaszon...

Hogyan tartsam sokáig kopaszon a fejem? A borotvát és a hagyományos hajnyírót már próbáltam. Hatékonyabb módszerre gondolok.

Figyelt kérdés
Már jó ideje fel van nyírva a hajam két oldalt és nagyon hamar megnő, akár egy vagy másfél hét alatt. Mindig nullásra szoktam vágni oldalt, de idegesítő, hogy folyamatosan nyírni kell kb kéthetente. Tud valaki valamilyen bevált módszert, amivel esetleg tovább tart a "kopaszság"?

2021. márc. 23. 13:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs semmi bevált módszer, nekem is ilyen a hajam, oldalt marha gyorsan megnő pedig már bőrnullással vágatom, ennek ellenére hetente kell fodrászhoz járnom
2021. márc. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
45%
Epilátor.
2021. márc. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
Gyanta
2021. márc. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
58%
A hajnövekedés adott, azzal nem tudsz mit kezdeni. Én kétnaponta borotválom az egész fejemet.
2021. márc. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!