Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sürgősen a segitségeteket...

Sürgősen a segitségeteket kérném. Szőke hajamat be szereném festeni feketére. Létezik olyan sampon (fekete) ami kikopik? Mennyi idő mulva?

Figyelt kérdés
másfél éve szőkitem a hajamat, de annyira tönkrement, hogy már nem festhetem tovább. eredetileg extra sötét barna majdnem fekete a hajam, de viszont nemtudom illene e a fekete. nemtudtok valami modszert ?
2010. aug. 19. 19:28
 1/4 anonim ***** válasza:
és ugye arról is tudsz hogy a fekete festék károsabb mint a szőkítés?
2010. aug. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha majdnem fekete, akkor alig fog feltűnni, hogy sötétbarna e vagy fekete:D amúgy színező létezik, 12 hajmosás után jön le.
2010. aug. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Utolsónak:

Hát nekem sajnos a színező még 1 év után se kopott ki, melírozott szőke voltam, és mahagónira színeztem! Csak mondom. Én szinte lenövesztettem, mert sehogy sem akart kopni. És, mielőtt valaki megkérdezné, igen, mostam hajat közben.

A húgomnak sem kopott ki a színező.


Kérdezőnek: figyi, mindenkinek másmilyen a haja, mást bír el stb. Kérdezd meg a fodrászod esetleg... vagy ha már tényleg annyira rossz minőségű a hajad, inkább vágasd le a füledig, mert egy töredezett hajjal már úgy sem tudsz mit kezdeni - az nem szép. Inkább legyen rövidebb, de ápolt a hajad. Esetleg először egy világosabb árnyalattal próbálkozz, vagy 1-2 barna csíkkal.

2010. aug. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha csak kipróbálni szeretnéd, akkor létezik hajhab, ami színez, meg ilyen kis tasakos színező is, én azt diszkont illatszerben szoktam látni, azt hiszem palette márkájú. tényleg csak külsőleg színezi a hajat, élvileg 4-5 hajmosás után kijön teljesen, egyik ismerősöm farsangra próbálta, és neki kijött, pedig ő természetes szőke. Mondjuk amíg mosódik ki, addig elég csúnya.

Az ilyen 12 hajmosásig tartó festékek, azok valójában nem színezők, hanem ammóniamentes hajfestékek, ez a színező dolog egy fordítási hibából adódik csak és utána már rosszul rögzült, hogy ezeket a kímélő hajfestékeket színezőnek hívjuk. És nem az a lényege, hogy kimosódjon 12 hajmosás után, hanem az, hogy halványul és ezért nem lesz felsűnő a lenövés.

2010. aug. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!