Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajam mindig is rövid volt,...

A hajam mindig is rövid volt, nagyjából vállig, egy picit lejjebb érő. Növeszteni, de nem képes hosszabb lenni, fodrászhoz pedig mindenképp járok pár havonta, mert töredezik a vége. Mit egyek/igyak hogy hosszabb legyen? Vannak rá hatásos praktikák?

Figyelt kérdés

2021. márc. 25. 22:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom nincs vele, de most erről a bizonyos rizsvízről sokat hallottam , hogy segít.
2021. márc. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a DM sajátmárkás hajvitaminját ajánlom, kb 1000 Ft de csodát művel. Ha pedig megnőtt figyelj oda a termékekre, eszközökre amiket használsz.
2021. márc. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
Én már jópárszor leírtam itt a gyk-n, hogy nekem mi vált be de mindig le vagyok pontozva. Haj vitamin, ricinus olaj, kevesebb mosás, semmi festés, szárítás vagy vasalás. Jó hajbalzsam. Van akinek egy bizonyos pontnál nem nő tovább a haja, de valamennyit fog majd nőni, ha ezeket betartod.
2021. márc. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

2 válaszoló

Konkrétabban melyik termék? Milyen kiszerelésben van?

2021. márc. 26. 12:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Mivolis a neve.
2021. márc. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5: a Mivolis tényleg nagyon jó. Én is azt szedem.
2021. márc. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!