Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elcsábultam a szérumok világáb...

Elcsábultam a szérumok világába a múlt heti revolution skincare leárazás miatt, így vettem jó sokféle hasonló szérumot. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Tudnátok ajánlani zsíros, a T vonalban fokozottabban zsírosodó,de vízhiányos bőrre jól bevált hidratálókrémet illetve fényvédőt?


Úgy gondolom,a szérumok használatának csak ezek mellett van értelme.



2021. márc. 30. 19:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Milyen szérumokat vettél? Óvatosan vezesd be őket, egyenesével, három hét különbséggel, nehogy besokalljon a bőröd. :)


Hidratálókrém:

- CeraVe cream vagy lotion

- The Ordinary NMF

- Balea med kézkrém (gyönyörű az összetevőlistája, nyugodtan mehet arcra)

- ha hámlasztani is fogsz, akkor tök jó lehet a La-Roche Posay cicaplast vagy Mixa cica-cream (én pl. kenem minden este zsíros bőrre is, de nem mindenki szereti ilyen rendszeresen, mert elég testes)


Fényvédő:

- Altruist spf 50 krém vagy a fluid verzió

- Canmake Mermaid skin gel, ha nem baj, hogy külföldről rendelős

- La-Roche Posay Athelios XL

- Eucerin oil control

- Garnier spf 50 face fluid

- Olcsóbb kategória: Sundance kids sensitiv sonnenmilch vagy creme spf 50

- Lavazon márkának is vannak parfümmentes fényvédői, az is olcsóbb kategória, de nem tudok pontosat ajánlani


Ezek közül van, amelyik alkoholos, ha nem bírja a bőröd/szemed akkor nyilván ne azt válaszd, de ha igen, érdemes aláhidratálni reggel. Egyébként nem muszáj reggel hidratáló. Azt sajnos nem tudom megjósolni, melyik mennyire lenne fényes/zsíros a bőrödön, de átlátszó púderrel általában jól korrigálható. Ne felejtsd el három óránként újrakenni. :)

2021. márc. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a nagyon részletes választ!! :) Nagyon informatív volt.
2021. márc. 31. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!