Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bellissima vagy Remington...

Kisgöncöl kérdése:

Bellissima vagy Remington hajvasaló? Tapasztalatok, vélemények?

Figyelt kérdés

Bellissima B11 50 hajvasalóm van 6 éve. Most 6 év után kezd tönkremenni.

Nekem bejött ez a márka, ami gondom volt vele, hogy nem volt tartós az egyenes haj, 1-2 óra után már kezdett hullámos lenni, de ezenkívül szerettem.

A Remingtonon is gondolkodtam, viszont azt nem ismerem.


Használ valaki olyat?

Vagy valakinek van tapasztalata mindkettővel, hogy melyik jobb?


2 márka között gondolkozom, de mivel a Bellissima egyszer bejött, gondoltam, megint azt kellene. De érdekel a Remington is.



2021. ápr. 1. 22:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Belissimám sajnos még nem volt de Remingtonból eddig volt szerencsém 3 hajvasalóhoz, 2 hajszárítóhoz (elköltöztünk szüleimtől és hát anya nem adta a hajvasalót/szárítót :D ) és 2 kúpvashoz , ezek közül eddig EGY ment tönkre, az is 4 év után és igazából az én hibámból szóval bátran merem ajánlani a márkát.
2021. ápr. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!😊
2021. ápr. 3. 01:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!