Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha levágom a szempillám akk...

Ha levágom a szempillám akk hosszabb lesz?(ha visszanő)

Figyelt kérdés
Igen ez így hülye kerdes. Sokak mondtak hogy levágták a szempillajukat (nem tövig!) és sokkal hosszabb lett miután visszanot. Csak felek hogy esetleg ha én levagom nem fog visszanőni és meg rengeteg ideig rövid lesz úgyhogy aki már próbálta vagy bármelyik ismerőse kérem írd le kommentbe hogy neked hosszabb e lett. Hisz ha a hajunkat is leborotvaljuk sokkal egeszsegesebb lesz és hosszabb.valamint aki le is vágta mennyi idő volt kb míg visszanott?

2021. ápr. 2. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne! vagd le! Inkabb hasznalj ra ricinus olajat, dm-be is lehet kapni 1000ft nem draga. Ha levagod valszinu eleg sokaig olyam lesz eleg hulyen is fog kinezni.
2021. ápr. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Metionin ***** válasza:
97%
Nem. A szempilla kiesik és új nő a helyére, szóval nem az nő tovább, amit levágsz. Semmi értelme levágni. A ricinus és az alverde szempillanövesztő viszont használ, próbáld ki.
2021. ápr. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Tapasztalatból mondom,hogy nem😅
2021. ápr. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne vágd le!!! Nagy butaság lenne
2021. ápr. 5. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 QvanyadatMDRTR ***** válasza:

én levágtam már egyszer a feléig, visszanőtt, nem lett hosszabb, bár nekem alapból elég hosszú, a barátnőim mindig elirigylik. Egyik exem szerint nem nézett ki jól levágva, szépen fogalmazva, bár én nem láttam különbséget kb.


24/F

2021. ápr. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!