Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Barnulásnak mik a feltételei...

Barnulásnak mik a feltételei és mennyi idő után következik be?

Figyelt kérdés
Tehát ha én ebben a 11 fokos napsütéses időben ki ülök az udvara ugyanúgy elkezdek barnulni mint nyáron 40 fokba? Vagy a barnulás nincs hőmérséklethez kötve csak érjen a nap?
2021. ápr. 4. 16:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincs hőmérséklethez kötve. Ha hajlamosabb vagy rá meg fog már most is, ha nem akkor is csak max lassabban. Legyél sokat a szabadban, kirándulj, sütkérezz. Előbb utóbb fog látszódni. Aztán nemsokára meg jön úgyis az UV riasztás.
2021. ápr. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

En mar tok barna vagyok, az elmukt heten 4szer voltam kint igy: 2 ora, 2 ora, 1 ora, 2 ora.


Azert sokkal tovabb tart ilyenkor leegni vagy lebarnulni mint nyaron, de boetipustol is fugg. Lehet, hogy neked ez mar sok lenne.

2021. ápr. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!