Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » IPL szőrtelenítő lecsapja a...

IPL szőrtelenítő lecsapja a biztosítékot. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
most használok először ilyet, szülinapomra dobta össze a család. tegnap kipróbáltam és elég furcsa volt (karomon teszteltem). alapból eléggé csíp, de kb 3 "nyomás" után leáll és lecsapja a lakásban a biztosítékot.. ezt 2x csinálta, többször nem mertem kipróbálni.. + annyira erős az a piros fény, hogy csukott szemmel is kellemetlen.. arra gondoltam, hogy esetleg az lehet a gond, hogy a karomat előtte olajos alapú borotvagéllel szőrtelenítettem és az olaj valahogy ottmaradt és bezavar..
2021. ápr. 5. 13:45
 1/3 anonim ***** válasza:

A piros fény az ilyen, nem hiába adnak szemüveget a szalonokban. Azzal nem tudsz mit csinálni, ne nézz oda.

Az meg hogy lecsapja, lehet sok minden megy otthon egyszerre, és az óra nem bírja el. Szóval ha egy 16 Amperos villanyóra van, az max olyan 3600 wattot bír el egyszerre. Lehet hogy túlterhelted, ezért lecsapja.

2021. ápr. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
1-es. köszi a választ. akkor szerinted nyugodtan használjam tovább?
2021. ápr. 5. 14:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, nyugodtan.
2021. ápr. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!