Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik szinbe nez ki jobban?

Melyik szinbe nez ki jobban?

Figyelt kérdés

Ma vettem egy ELTRON hajvasalot.Szandekosan vettem ilyent,mert a markasabbakkal rosszabb tapasztalataim voltak.


Ilyen rozsaszinbe

[link]

es ilyen feketebe

[link] .


2010. aug. 20. 18:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
fekete
2010. aug. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

már megvetted ?

nem értem..

amúgy fekete:D

2010. aug. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
fekete,de nem mindegy ha már megvetted.ez legyen a legkevesebb problémád az életben h milyen szinűvel vasalod a hajad.ha hupilila lenne akkor is vasal.
2010. aug. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hat megvettem.Mindenki azt mondja,hogy hulye vagyok,hogy ilyesmikkel foglalkozom,de az ilyen "elektromos kutyujeim" kozel allnak hozzam ... s ez valahogy olyan "antipatikus" xDxDxDxDxD nekem.Mas szinbe meg csak mas uzletbe lett volna ugyanolyan csak az tobbe kerult volna ezert dontottem mellette.
2010. aug. 20. 19:05
 5/11 anonim ***** válasza:

Fekete.

De hülye vagy, hogy ilyet vettél. Rendes hajvasalót kellett volna venned [remington, ga.ma]! Ez fél, 1 év után tönkremegy!!


Amúgy te milyen színűt vettél?

2010. aug. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Amugy feketet vettem es bar nem vagyok plaza meg ez a rozsaszin kisse ronda ... nekem rozsaszinbe kellett volna :(:(:(.Amugy volt markas hajvasalom is,de nem vasalt ugy ahogy kellett volna ... meg a baratnom is ilyen "ocskat" vett mert az o agyonreklamozott hajvasaloja is gyengebben vasal,mint az ocskak.Nem tudom,hogy milyen hamar fog tonkremenni mert az egyik ismerosomnek is ilyen van es neki eleg sok ideje megvan.Jah meg nem fogom napi rendszeresseggel vasalni a hajamat max. egy heten 1x,szoval nem hiszem,hogy olyan hamar taccsravagnam.De mivel jobbak a markasabbak ... szerintetek?A nevet leszamitva.
2010. aug. 21. 08:12
 7/11 anonim ***** válasza:
már a szín se mindegy??
2010. aug. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hat,ha mar van valasztek ...
2010. aug. 21. 10:28
 9/11 anonim ***** válasza:
77%
fekete
2010. aug. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Megnygodott a lelkecskem ... azt hiszem :D.
2010. aug. 21. 13:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!