Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nők! Mi a véleményetek a...

Nők! Mi a véleményetek a hosszú hajú férfiakról?

Figyelt kérdés
Meg akarom növeszteni a hajamat, hogy vállig érjen. Még sosem volt hosszú hajam és a környezetemben lévők ellenzik a hajam növesztését, mert szerintük jobban nézek ki rövid hajjal. De már elég régóta ki akarom próbálni, hogy milyen lennék hosszú hajjal. Ti mit javasoltok? Fekete hajam van egyébként.

2021. ápr. 6. 18:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon bejön a hosszabb haj, de attól is függ, milyen az arcod, mennyire passzolna hozzád.
2021. ápr. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%

Ez annyi mindentől függ... egy egészséges, ápolt, rendezett hosszú haj nagyon szexi tud lenni férfin is. Fél évente mindenképp menj el fodrászhoz levágatni az eltöredezett végeket. A töredezett haj igénytelenül néz ki. Mindig legyen tiszta a hajad, ne legyen zsíros, korpás. Érdemes a hajtípusodnak megfelelő balzsammal, pakolással rendszeresen ápolni.

Ha szeretnéd, próbáld ki a hosszú hajat. Ha mégsem tetszik, vagy nem tűnik praktikusnak, bármikor levágathatod.

2021. ápr. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Embere válogatja. Metálos lévén nem furcsállom a hosszú hajú pasikat, de nem mindenkinek áll jól. Ha kíváncsi vagy, nyugodtan növeszd meg, nem jelent életre szóló változást. Mit veszíthetnél? Ha nem tetszik, levágod. A környezeted pedig magában tarthatja a véleményét, nem rendelkeznek a tested felett.
2021. ápr. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Hajmennyiség kell hozzá, anélkül szánalmas próbálkozás.
2021. ápr. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Az sok mindentől függ. Pl. szakállal és férfiasabb, izmosabb testalkattal nagyon jól tud kinézni, de kifejezetten androgün külsővel is. Arcszerkezettől és stílustól függ elsősorban.
2021. ápr. 7. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Nyírtam már le hátközépig érő hajat tarkopaszra egy pasinak, azt nagyon élveztem. Amúgy meg kimondottan taszít a pasikon a hosszú haj. 24/L
2021. ápr. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a növesztésre szavazok. Különösen jó tud lenni, ha csak fent hosszabb, oldalt még fel van nyírva, olyan vikingesen :D Sose értettem, hogy a pasik miért hordanak olyan ritkán hosszú hajat, ha meg még karakteres arcod, ne adj isten, szakállas is van hozzá, akkor nem kérdés
2021. ápr. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Katona Dius ***** válasza:
100%

Páromnak hosszú, dús haja volt, mikor összejöttünk, nagyon jól állt neki. Volt egy idő, mikor az enyémnél is hosszabb volt a haja (nekem hátközépig, neki derékig ért). Hozzá tenném, hogy metálos a srác.

Viszont az eltelt évek alatt sokat hízott, arcra is és már nem állt jól az arcához. Ezt mind a kettőnknek el kellett sajnos fogadnia, és legvágtam neki. Nagyon sajnáltam, mert imádtam a haját. De tény, hogy a jelenlegi arcformájához a mostani rövid, pár centis haj sokkal jobban áll.

2021. máj. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
#8 Ezt tök aranyosan leírtad! ☺️
2021. máj. 8. 00:34
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen fekete a hajad? Azt imádom már a fekete hajszint😍

Amúgy ember válogatja. Van akinek jól áll van akinek kevésbé :)

Próbáld ki ha érdekel, ne foglalkozz mással. :)

2021. máj. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!