Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Létezik-e valamilyen kozmetika...

Létezik-e valamilyen kozmetikai kezelés benőtt szőrszálak eltávolítására?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nők, lányok, bárki aki tud erre a problémára megoldást kérem írjon!


A combjaimon, a bikini vonalamon folyamatosan benőnek a szőrszálaim. Annyira idegesítő, és csúnya látványt nyújtanak, hogy az hihetetlen. Más nőknek baba bőrük van, nekem meg szinte mindenhol ott éktelenkednek ezek a piros pöttyök a benőtt szőrszálakkal. Ennyire kényes lenne a bőröm?


Esetleg a kozmetikusoknál van erre valamilyen megoldás?

Kenegetem testapoloval a boromet, de ugyanúgy benőnek. Elég száraz a bőröm egyébként.

Bikini vonalamnal is szörnyű.. Nemsokára itt a nyár, strandra sem merek menni így. :(


Legyszi írjatok!!!



#kozmetika #benőtt szőrszálak #kometikus
2021. ápr. 7. 17:03
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Hát olyan covid van,ne agyalj még a nyáron. Nekem akkor volt ilyen mikor epilatorral szortelenitettem. Akkor elvékonyodik a szőr,és visszanol a bőrbe,nem tudja atszurni. Mióta borotvalok,sosincs ilyen. De sose felejtem el,mikor a lábam eoilaltam,az összes szorszal bőr alatt feküdt. Egy napig tartott míg tűvel felszurtam az összeset...
2021. ápr. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Létezik: Szia, benőtt szőrszálak kezelésére kérek időpontot.


Megoldás lehet a bőrradír, gyantázás, lézer, de egy normális helyen megvizsgálnak és segítenek kiválasztani a helyes módszert.

2021. ápr. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2-es ,hova kérsz ezzel időpontot? Kirohognek a bőrgyógyászaton. Nekem gyanús anyajegyet sem akartak megnézni,nemhogy esztétikai dolgot.
2021. ápr. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Próbáld ki a kémiai hamlasztast(aha, és bha savakat főleg). Skinsmarton tudsz rendelni(pl geek&gorgeous cheer up és egy ordinary 5 vagy 10% tejsav.

Testre mehet a 10-es is.


Később, ha már belejottel és hozzászokott a bőröd válthatsz durvább savra is(az ordinarynek van 30% aha és 2% bha savja, de ez tényleg haladó szinttől felfelé szabad használni)

2021. ápr. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bármelyik kozmetikus (nem a múlt héten még árufeltöltő, azóta "körmös-szemöldökös" zugvállalkozókra gondolok) tudja kezelni a benőtt szőrszálakat.
2021. ápr. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!