Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Saját készítésű agyagos...

Saját készítésű agyagos maszkot nem mostam rendesen le, ez lehet gond ?

Figyelt kérdés

Így nézett ki az egész :

Fürdés után arcradir, majd kikevertem a maszkot és elkezdtem a miteszereket kinyomkodni(mitszer eltávolítóval) után arcmaszk fel ( 15ml rózsavirágvíz+10mlviz+10-10g rózsaszín és fehér agyag+fél EK sárgabarackmag olaj+3/4 EK mandula olaj+ két csepp E vitamin)lágyabb állagú lett mint az előző de azt teljesen le is mostam. Szóval felkentem és míg vártam sheavajjal bementem kezeim lábaim (tiszta kéz és tiszta vegtagok) mikor elkezdett szàradni a maszk egy tiszta törölköző be töröltem a shea-s kezem és elkezdtem ledörzsölni a maszkoT(aludtak a többiek és nem akartam sokáig engedni a vizet) és annyira puha és selymes volt a bőröm hogy ezután csak a benedvesitett törölközővel töröltem le a már szinte beivodott maszàt és utána még száraz törölközővel is meg "dörzsöltem" az arcom .. annyira puha volt hogy nem is gondoltam hogy jobban le kellene Mosni. Lehet ebből bármi gondom ?



#saját készítésű #Agyag arcmaszk
2021. ápr. 8. 03:15
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Radírt nem használunk arcbőrre , csak hámlasztunk. Pattanást nem nyomkodjuk . Inkább itt a probléma
2021. ápr. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!