Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csak nekem zsíros a hajam már...

Csak nekem zsíros a hajam már hajmosás után 2 nappal?

Figyelt kérdés

Én komolyan kikészülök már idegileg ettől..olyan szinten idegesít már hogy elmondhatatlan xd..

És már itthonra se birom elviselni

De azért mégsem tartom olyan jó ötletnek a hajmosást 2 naponta..(pedig már mióta ezt csinálom)

Egyébként régen nagyon dús hosszú egészségesnek látszó hajam volt és elég gyorsan jőtt..az évek során akkor valamit nagyon elbaszhattam..de hogy mit?!

Én kipróbáltam már több féle sampont sőt úgy mosok hajat,hogy előbb a balzsam aztán a sampon

Házi pakolásokat is kipróbáltam már pl száraz fejbőrre mert a hajam zsíros de a fejbőröm meg néha olyan száraznak érzem..

Persze ezek be is válnak kb 2napig..

Valaki valami tipp?



2021. ápr. 8. 17:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Két nappal?? Megmosom pl hétfő reggel, kedd reggelre már a töve zsíros. Én két naponta mosom, amúgy is vékonyszálú és nem is sok. Nem változott semmit az évek alatt. Úgyhogy tippet nem tudok adni sajna de leírtam, hogy vannak rosszabb "helyzetben" lévők :D

Ne keseredj el... Annyira :)

2021. ápr. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak neked, nekem 1 nap után már zsíros, szóval te még örülhetsz.

Kezdeni pedig nem tudsz vele semmit.

2021. ápr. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyanaz mint az egyesnél.Már másnap tiszta zsír és vékonyszálú is. Egyébként azt vettem észre, hogy minél gyakrabban mosom, annál kevesebbet bír, ezért csak 2szer mosom egész héten. Régebben is 2szer mostam és olyankor 2 napot kibírt úgyné, a harmadik nap már rendesen látszott, hogy zsíros. Viszont így csak kétszer egy héten látták az emberek, hogy zsíros, abból is csak szerdán, mert szombaton amúgy is itthon vagyok. Amikor átáltam minden második napi hajmosásra, akkor hamarabb is kezdett zsírosodni és úgy 3szor volt egy héten zsíros.
2021. ápr. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szintén, hétfőn este megmosom, szerda reggel csupa zsír a tovd6, a vége persze szárad.
2021. ápr. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én közel 30 éve, 14 éves korom óta szinte mindennap megmosom.
2021. ápr. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!