Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Teljesítsem a férjem kívánságát?

Teljesítsem a férjem kívánságát?

Figyelt kérdés

Sajnos az utóbbi időben megritkult a hajam, elég sok kihullott, kevés maradt. Férjem többször is felvetette, hogy megnyírna kopaszra és amíg vissza nem nő rendesen, hordjak parókát. Egyrészt egyszer ki szeretné próbálni, másrészt szerinte a hajamnak is jót tenne. Hajlok erre én is, talán megerősödne. Szerintetek? Hasonló tapasztalata van valakinek?

36/n


2021. ápr. 13. 16:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
Hajrá!
2021. ápr. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A kérdést elolvasva, minden jel arra mutat, hogy a válasz egy határozott igen. Csak bátran, ha te is akarod, és ő is, akkor a többiek véleménye már csak másodrangú.
2021. ápr. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Kicsit félek, hogy megbánnám. Sok idő, mire visszanő.
2021. ápr. 13. 17:03
 4/12 anonim ***** válasza:
88%

3-4 hónap alatt már egy teljesen okés rövid női frizurát lehet belőle varázsolni, addig pedig, ha nem szeretnéd magad kopaszon mutatni, parókát hordasz, otthon meg szabadon hagyod.

Zárójelben: amúgy jó lenne már a XXI. században általánosabban elfogadott lenne, ha egy nő kopasz.

2021. ápr. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer én is majdnem letoltam a hajam amikor szőkítés után szétégett de végül csak pixie lett belőle. Az tény hogy jót tenne a hajadnak de sűrűsüdni attól még nem biztos hogy fog. A parókát is érdemes átgondolni mert ha nem akarsz röhejesen kinézni egy szintetikus hajkupaccal akkor nem 2 forintot kell rááldoznod.
2021. ápr. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Attól hogy letolod kopaszra nem biztos hogy dúsabb és szebb lesz. Szerintem az okára kéne előbb rá jönni hogy miért kezdett el ennyire a hajad hullani, mert komoly betegséget is jelezhet.

A paróka viszont nem 2 Ft lesz, ha minőségit szeretnél venni

2021. ápr. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Voltam vizsgálatokon, nem találtak semmit. Elvileg 7 évente vált a haj, lehet az is.
2021. ápr. 13. 17:26
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem teljesítenem. Akkor inkább hajbeultetes. Nem olcsó, de látványos.


Plusz a paróka nagyon kellemetlen a nyári hónapokban. Biztos hogy nem mennek bele. Nem sűrűsödik a haj attól ha letoljak nullás géppel.

2021. ápr. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
89%
Ha fétis, akkor nemet mondanék rá. Meg amúgy is, ronda a koponyám, de félnék, hogy fétis.
2021. ápr. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is fétis, de ha neked is kicsit bejön és tolerálod, akkor megint rendben van. Ha egyoldalú, akkor az gond.
2021. ápr. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!