Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha valaki elkezdi a botoxolást...

Ha valaki elkezdi a botoxolást, utána gyakorlatilag élete végéig kell folytatnia, hogy megmaradjon az eredmény?

Figyelt kérdés
Homlok.

2021. ápr. 14. 01:06
 1/5 anonim válasza:
1%

Milyen eredményre gondolsz. A fittség az izomzat természetesen mint minden sportnál, ha abbahagyod, akkor szépen lassan elveszik. Viszont a boxban szerzett harci tudás és tapasztalat az megmarad... Mondjuk rosszabbak lesznek a reflexek is, mert már nem lesznek úgy igénybe véve mint az aktív időszakban.

Amúgy meg ha a boxot csinálod... Azután kiöregedsz akkor elkezdhetsz olyan sportokat amik szintentartanak. Ha sikeres leszel a boxban, akkor nem nehéz elmenni edzőnek sem... Így meg is marad a box, de már nem kell ütéseket elszenvedned.

2021. ápr. 14. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
A box és botox nem ugyanaz...
2021. ápr. 14. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%

A botulotoxin idegméreg. Az izmok elernyednek vagyis lebénulnak, ezért simul ki az ember képe és szűnik meg néhány mimika. A szervezet persze regenerálja önmagát folyamatosan, így a bénulás elmúlik egy idő után (vagy nem, az attól függ). Szóval igen, ismételni kell bizonyos időközönként.

DE: Ilyenekről inkább hozzáértő orvost kérdezz, ne minden gyk-s jöttmentre halgass.

2021. ápr. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen a botox gyakorlatilag annyit csinál, hogy lebénítja az izmokat és bizonyos arckifejezéseket nem fogsz tudni csinálni, például a szemöldököd nem tudod majd felhúzni amitől ugye mindenkinek megjelennek ráncok. Ha jól tudom pár hónapig tart a hatása.
2021. ápr. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a botox hatása kb 5-6 hónapig tart én most voltam.
2022. márc. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!