Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel érhetném el hogy újra...

Mivel érhetném el hogy újra szép hajam legyen?

Figyelt kérdés
Régen sosem festettem a hajam. Az első hajfestésem fél éve történt egy profi fodrásznőnél. Akkoriban mellig erő hajam volt, utána levágtam magamnak vállig és frufrut is vágtam. Na itt kezdődtek a gondok. Nem kellett volna én egyáltalán hozzá nyúljak a hajamhoz, meg is bántam nagyon. Azelőtt gyönyörű volt, melírozott hosszú egyenes hajam volt. Miután levágtam befestettem sötét barnára.. aztán mivel nem tetszett mert túl sötét volt, kiszőkítettem és befestettem világos barnára. Borzasztó csúnyán állt. Levágtam állig érőig, mert a sok festés és szőkítés tönkretette egészen. Na de nem hogy szép egyenletesen vágtam volna le.. mégjobban elrontottam. Akkor úgy döntöttem hogy nem megyek fodrászhoz amíg le nem nő vállig erőig. De a színét nagyon utáltam, ezért befestettem picit sötétebb barnára és piros tincseket is festettem bele. Ezt hagytam úgy 1 hónapig, aztán befestettem az egészet rózsaszínre. Folyton elkopott a festés, és most ott tartok hogy úgy nézek ki mint egy bohóc. Minden színű a hajam csak amilyen kéne olyan nem. Kérlek adjatok valami tanácsot, mit tegyek hogy újra szép hajam legyen? Egyébként azóta már lenőtt vállig érőig. :)

2021. ápr. 14. 02:01
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Nullásgép, aztán tiszta lappal újranövesztés, kímélve és ápolva.
2021. ápr. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
23%
Olaplex kezelés? van ára, de nagyon sokan dícsérték
2021. ápr. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne fesd...
2021. ápr. 16. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2021. ápr. 19. 00:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Vágass (ne vágj, vágass!) Egy nagyon rövidet, pl pixie, a tövénél jó eséllyel még menthető kb. Aztán egy darabig maradjon a rövid, így szép lassan csak a friss, egészséges haj marad, onnantól lehet növeszteni. Sok sikert!
2021. ápr. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!